Tmavé fliačiky medzi stehienkami

tinkatinus
18. mar 2019

Dobrý deň, chcela by som spýtať, či náhodou niekto nevie, čo môže mať syn na koži medzi vajkami a stehienkami. Najprv som si myslela, že je to zo zaparenia možno, ale neprechadzalo to, potom nám dala pani doktorka Fucidin, ale ani po ňom nevidím zlepšenie, ten mu dávam 5. deň 2x denne. Ďakujem.

miska_kal
18. mar 2019

to zaparenina nebude. vyzera to skor ako chrasticka... ta koza je sucha?

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@miska_kal nie neni suchá, len taketo čudne chrasty tam ma ci co to je.

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@miska_kal a ma to na oboch stranach

miska_kal
18. mar 2019

a doktorka ti nepovedala, co by to mohlo byt. nederie sa mu tam plienka alebo bodycka? este to ma tak napadlo

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@miska_kal skúsila dať na kvasinky krem, ale kamoska vravela, že to vyzerá inak a ani nepomohol. No plienka sa mu tam nedotyka, to ma v záhyboch. Idem skúsiť dneska namiesto jednorazových platené či to pomôže

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@miska_kal len aby to nebola nejaka pliaga

iwka_77
18. mar 2019

@tinkatinus vyzerá to ako chrasty. Pred tým nemal zapareninu? Skús inú masť možno niečo citlivú kožu, repík alebo nechtíkovú masť.

mishelka2514
18. mar 2019

@tinkatinus fucidin je kortikoid, radsej sa mu vyhybajte. Skuste nejaku prirodnu kozmetiku. Ja by som skusila mozno repik,nechtikovu mast

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@iwka_77 najprv to bola zaparenina dávala som nu rybaciu masť ta bola dobrá a potom som to zmenila na ten pudrovy krém z DM a potom sa mu toto spravilo. Ale prečo tie chrasty nechcú zliezt

tinkatinus
autor
18. mar 2019

@mishelka2514 aha to som nevedela ze to je kortikoid, ďakujem za radu.

tinkatinus
autor
22. mar 2019

@mishelka2514 ďakujem za radu. da nechtikova mast mu pomohla takmer hned a už ich tam ma len pár 🙂

tinkatinus
autor
22. mar 2019

@iwka_77 ďakujem za radu, ta nechtikova mast mu pomohla, už to ma skoro celé preč 🙂