Tmavozelená stolica pri umelom mlieku SUNAR AR A SUNAR PREMIUM

mata391
7. jan 2021

Dobrý deň, prosím vas, mam takú amaterskú otázku, dcérka 19 mesačná mala doteraz antirefluxne mlieko Sunar AR 2, dnes ráno mala už prvýkrát Sunar premium 3,stolicu ma však tmavozelenu. Je to prosím vas ok, potrebuje si telo zvyknúť na iné mliečko alebo bude potrebná zmena? Ďakujem veľmi pekne za radu. 😊🤗

vikybotka
7. jan 2021

@mata391 my sme šli zo Sunaru AR na sunar complex a áno chvíľu trvalo kým si zvykla ale neboli problémy len stolicu mala taktiež inú 🙂 po pár dňoch to prešlo

petrisa213
7. jan 2021

Moja malá tiež mávala z Beby AR tmavozelenu, hneď som sa zľakla a bežala doktorke tak mi povedala ze to je normálne, vraj to je spôsobené len vzduchom, ktorý sa do mlieka pripletie pri zarabani a trepani vo fľaške a ze keby som dlho nechala plienku pokakanu na vzduchu, tiež by zozelenela. Jedine ze by bola stolica čierna alebo vlocky krvi v nej je niečo zle.

tosomja
7. jan 2021

@petrisa213 beba obsahuje viac zeleza, preto je tmava stolica.
Pri sunare sme nikdy nemali zelenu stolicu.
Teraz tiez uvazujem ze prejdem zo sunar ar 2, na ine mlieko. Len sa bojim zmeny.

elanor
7. jan 2021

ide o HA mliecko? teda hypoalergenne? asi ano. Pri takych mliekach je to uplne normalne, ta zafrba je z toho.