Tras nožičkami u bábätka

4. mar 2023

Dobry den, moj maly ma tras nozickami pri manipulacii s nim cize ked ho prekladam na podlozku. Alebo ked ho davam odgrnut a natahuje sa tak zacitim ze zatrasie nozickou Poradnu mame az 15.3... myslite ze to ma riesit skor? Prve dieta to malo tiez ze sa striasla ale ona sa vtedy pocikala .. doktorke som to spominala ona povedala ze dietabsa zvykne pocikat alr u nas to tak neni .. s cikanim to nema nic spolocne ... bojim sa niecoho vaznejsiieho ..

luccija
4. mar 2023

Ako je veľké?keď malinké je to normalne

autor
4. mar 2023

@luccija 4 tyzdne

anavixy
4. mar 2023

Podla mna uplne normalne.

autor
5. mar 2023

@anavixy neviem, kedze pri prvom dietati som take nic nezazila.. tak ze sa opytam .. ale skusim sa spytat este pri najblizsej poradni .. dufam ze je vsetkk ok

anavixy
5. mar 2023

Urcite sa spytaj a najlepsie by bolo keby vies aj ukazat video, kde to robi 🙂 ale teda novorodenci bezne trasu hocicim (4 tyzdne su este malicko), aspon teda u nas na oddeleni 🍀

henrietka2131
12. máj 2024

Prosim vas čo to bolo?

hella2223
2. júl 2024

@henrietka2131 náš malý to robil cca do 2 mesiacov, poslali nás s tým na neurologiu a mal to manipulačný tremor, čiže sa triasol keď sme mu menili plienku 🙂 doktorka mu predpísala pyridoxín B6 a keď sme šli na kontrolu už sa mu nožičky netriasli, vraj z toho bábätka musia len vyrásť a je to bežne 🙂