Trauma po operácií

lucik159
26. máj 2015

Ahojte. Dcerku pred dvomma týždňami operovali na srdiečko. má dva mesiace Do vtedy bola taký malý anjelik... 🙂 No po operácií zostala veľmi zlá. Ani nie zlá ako má zo všetkého strach. Chcela by som sa spýtať či má niekto s týmto skúsenosti a či je nejaký spôsob jej pomocť dostať sa s toho.... ďakujem 🙂

bonaqa2013
26. máj 2015

@lucik159 pozri skupiny. Myslím že sú tu srdiečkové bábatká.

lucik159
autor
26. máj 2015

Ano som tam 🙂

inull5
27. máj 2015

@lucik159 ahoj.môj ma za sebou 3 veľké operacie...ma 18 mesiacov a poviem ti že ked uvidí akéhokoľvek doktora tak sa bojí a rozplace sa..najviac sa hnevá na nášho pediatra za vsetky tie odbery..pritom je to chlapec s ktorým šije tisíc certov.ja som zmenu po operáciách na správaní nespozorovala,bol rovnako nezbedny ale strach z bieleho plášťa tam je..a tiež je taký maminkin straaaaasne.

lucik159
autor
28. máj 2015

@inull5 Ja som si už povedala nech je to aj najväčší čertna svete ale nech sa už netráápi :(

inull5
28. máj 2015

@lucik159 hej,toto som si aj ja povedala.hlavne ked bol na JISke co bolo asi najťažšie keďže všetko si trhal a hadicky mal snáď všade..tým že je veelmi živý si vsetky odpajal a motal sa do nich,odpojil si epidural...nechápal že mu nemôžem dať mlieko a on ho chudák zo mňa cítil..a kričal na celú JISku mama daj didku..museli mu dávať silné sedativa lebo on ani normalne nechce spávať a tam si sadal uz pár hodín po operáciiq mal rezane bruško a šité črevo.

lucik159
autor
28. máj 2015

Bože... My sme si chvala bohu Rapkou a JISkou prešli v pohode stale bola taka oblbnuta...ešte aj dvsa dni na izbe potom.... tak poriadne vlastne začala vnima´t až na tretí deň ako sme prišli domov...Do vtedy len ležala hlavicku vôbec neotáčala maala ju stale na stranu... už sme boli zúfali...Teraz je už super pokial nemá tie svoje stavy :(