Trifed sirup - skúsenosti

marekkatka5
11. máj 2021

Dobrý deň máme predpísaný Trifed žltý sirup 9.mesačnej dcérke na sople a kašeľ. Užívame ho 2deň no noc bola strašná. Celú noc bola hore, dávala sa na štyri, sadala si, jednoducho celú noc nemohla spať, ešte sa mi to v živote nestalo. Myslíte si že to má vplyv že pije tento sirup? Ešte niky takto nebola v noci hore. Ďakujem za rady a názory 🙈😒🙄🤔

em4life
11. máj 2021

DObry den, mohlo to byt kvoli soplom, lebo sa jej zle dychalo. Moj syn maval zeleny Trifed a mal ho bez problemov.

bory195
11. máj 2021

Vždy keď nám lekárka predpísala trifed, odporučila takisto užiť napr. Brufen sirup, aby deti normálne spali, plus dávali sme sirup najneskôr okolo 6tej, aby sa nerozkaslali v noci

luccija
11. máj 2021

@marekkatka5 moju veľmi uspaval vždy, keď ho mala zaspala na gauči čo nikdy nezaspala mimo postele.Asi sa jej zle dýchalo a buntosila

lucka_ke
11. máj 2021

niektoré deti sú po ňom spavé, na niektoré pôsobí opačne, môj syn bol až agresívny a dr. kázala vysadiť, je to veľmi silný liek obsahuje pseudoefedrin a takto malinkým deťom by sa ani nemal dávať (pozri si príbalový leták), existuje sirup s podobným účinkom https://doplnky-stravy.heureka.sk/biomedica-nas...

janulka182
11. máj 2021

raz som si zlty trifed dala ja a stacilo mi. odvtedy som ho detom nedala.

siska53
11. máj 2021

@marekkatka5 je to trifedom..u nas tiez ci zlty, ci zeleny u oboch katastrofa. Nikdy viac!

angela1989
11. máj 2021

@marekkatka5 mojej staršej raz predpísala dr zelený trifed a teda nikdy viac! Nespali sme s mužom ani ona dve noci a presne ako niekto vyššie napísal, malá bola až agresívna.

jani321
11. máj 2021

Nás aj v lekárni upozornili, že môže spôsobiť nespavosť a nadmernu aktivitu, odporúčali po 16.00 nedávať. Ale na dcerku našťastie pôsobil opačne. Mala bola kľudná a ospala.

lae20
23. sep 2021

Pripojím sa k debate, nám momentálne dala Dr zelený trifed a syn po ňom je strašne uplakany unavený skoro cely deň spí. Inak spáva tak max 40 minút 2 až 3 krát do dňa ma 7 mesiacov.