Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojmesačný syn sa mrví a má redšiu stolicu

sviver
7. dec 2014

bola by som Vám povdačná, za každú skúsenosť maminy... mám 3mesašného syna... už pár dní zle nepokojne spí... mrví sa , spával vždy dobre... myslela som, že je hladný, tak včera som mu zarobila bebu myslela som, že mám málo mlieka... ale tá noc bola rovnaká... pár dní asi dva tri má riedkejšiu stolicu.... no a dnes ma tak napadlo...nemôžu to byť zuby??? ak hej máte skúsenosť s nejakým konkrétnym gélom na dasná.... ??? maminy sem so skúsenosťami....

katuskatt
7. dec 2014

Naša malá to tak má tiež približne od 3 mesiacov. Akoby jej začali ísť očné zuby,od 3 mesiacov ich má napuchnuté,hrbolaté,slintá o dušu,všetko žužle. A dnes má až 9 mesiacov a ešte stále nemá ani jeden zub. Ďasienka má plné ale nemôžu sa jej prerezať. My používame Dentinox.

sviver
autor
7. dec 2014

vdaka skúsime...

lucy125
7. dec 2014

@sviver všetky geliky su vhodne až od 5 mesiacov,tak neviem.Skusi radšej niečo homeopaticke dat.

liuba84
7. dec 2014

Ja som davala camiliu je to homeopaticka vodicka ktora sa vytlaca do ust len neuvadza sa tam od kedy je to vhodne, davala som to az pri stolickach, pred tym sme skusili Zubok a aj calgel

Tu začni písať odpoveď...

Odošli