Trojročná dcéra sa popálila na sporáku a má pľuzgiere

silviachlpekova
4. aug 2020

Zdravim.Moja 3-rocna dcéra sa popalila na sporáku ana dlani má dva pľuzgiere čo je prosím na to dobré?

pribinak
4. aug 2020

Fenistil

1xenia1
4. aug 2020

Ialugen kupis v lekárni

darinkaninka
4. aug 2020

@silviachlpekova infadolan

vierkainka
4. aug 2020

Schladiť studeným mokrým uteracikom, alebo šatkou, opatrne to obviazat na chvíľu a potom ak máš doma tak kalciovu masť... Ak nemáš, tak aj fenistil je dobrý... Len dôležité je to opatrne chladiť a neprepichuj pľuzgiere... Skoré zahojenie prajem malinkej.

silviachlpekova
autor
4. aug 2020

@vierkainka ďakujem

hettinka
4. aug 2020

@silviachlpekova na popáleniny Ialugen krém, sú aj napustene štvorce, ale zo neviem, či predaju bez predpisu.

simsalabim
4. aug 2020

@silviachlpekova ialungen je super. Raz som sa rano popalila tak, ze mi hned naskocil pluzgier. Natrela som si to, prelepila, hned som sa citila lepsie a ked som si to vecer sla natriet znovu, neverila som vlastnym ociam. Pluzgier zmizol. Na druhy den uz nebolo co natriet.

miskooo1987
4. aug 2020

@silviachlpekova Chod do lekárne, tam ti najlepšie poradia... donesieš aj dieťa a bude...

rozkosnica1
4. aug 2020

Ja som sa tak popalila na krku, piekla som nieco v rure v janskom skle, isla som to odkryt, dcerka pribehla akurat do kuchyne a rovno sla s rukami na dvierka od rury,,, tak som sa zlakla ze jednou rukou som ju stihla chytnut a v druhej drzala v utierke janske sklo,,,lenze uz zacalo dost palit cez utierku a ja truba som nechcela aby mi spadlo tak som si ho oprela medzi krk a klucnu kost 😭😭😭 v lekarni mi dali UNI gel, pomohlo celkom fajn