Trojročný syn sa stále pýta cikať

11. máj 2021

Ahojky, od vcera sa moj 3 rocny syn zacal casto pyta cikat, pričom prvy krat sa vycika riadne, potom za tym každých 5 min možno aj 15x sa pyta zas ale necikne vobec alebo len kvapky. Vecer to bolo najhoršie dookola to robil dlho... Vraj ho neboli nic vravi ze iba cikat mu treba. Dnes ideme k doktorke budem jej volat len by ms zaujímalo ci s tym mate skúsenosť. Dakujem@

nttnnt
11. máj 2021

Ano toto som mala ja ale teda pocit neuplneho vyprazdnenia ze sa mi chce kazdu chvilku..nic ma ale nebolelo myslela som ze psychika spomenula som to doktorke a nasli mi krv v moci cize zapal -antibiotika som dostala

autor
11. máj 2021

@nttnnt dakujem velmi pekne 🙂 problém je ze on strasne trucuje a nechce sa mi vycikat do pohárika ani skumavky 🙈 tak cakam do 8 zavolam pani doktorke a uvidím co s tym

nttnnt
11. máj 2021

Ak by sa vycikal tam tak mne to spravila z papierika tak mozno len tak skusit na mieste 🙂

autor
11. máj 2021

@nttnnt bola som uz tak nakoniec stačilo do pohárika preliat nemusel ist somnou a ma chudiatko krv a bielkoviny mame antibiotiká :(

nttnnt
11. máj 2021

Ano presne tak aj ja vtedy drzim palce na kontrole uz posielali moc na rozbor do labaku a bolo to uz ok...vela pit a mozno aj nejaky sirup s brusinkami by som mu pridala

autor
12. máj 2021

@nttnnt dakujem ano uz mam aj sirup preistotu 🙂

mirusik55555
17. máj 2021

Vyšetriť cukor