Trojtýždňové dieťatko ma väčšie vajíčko. Poradíte?

matko111
8. feb 2016

Ahojte mozem poprosit o radu mam 3 tyzdnoveho chlapceka a vsimla som si ze ma jedno vajicko vacsie ako druhe a mam strach lebo to uz ma asi pol dna

ellen
8. feb 2016

V nemocke nemal problemy? nic ti k tomu nepovedali, ze by mohlo byt? ak je maly kludny, tak rano zavolaj dr. a opytaj sa ;) ak je nekludny, prip. ma teplotu alebo nieco, porozmyslaj nad pohotovostou...

zuzanadringus
8. feb 2016

Popravde neviem cim to moze byt, ale isla by som aj s malym za pediatrickou. Nech sa na to pozrie a nech si kludnejsia ☺ ... Do 1roka vas beru bez cakania, tak nevahaj tam skocit 🙂 Mam sice chlapceka, ale s takym som sa nestretla. Keby ho to bolelo, tak by plakal a ty by si ho nevedela utisit. Popripade jej skus zavolat, mozno poradi aj cez telefon.

zuzka0201
8. feb 2016

My sme mali tiez ten problem, vsimla som si to uz v porodnici. Poslali nas na USG a bola to hydrokela (nahromadenie tekutiny). Aj lekari povedali, ze sa s tym stretavaju casto. Zmizlo to asi do 2 mesiacov. Neboj, bude dobre.

moonglow
8. feb 2016

je to pravdepodobne hydrokéla, nahromadenie vody ... nemusis s tym robit nic, pozoruj a na poradni ukaz dr. ... my sme s tym boli aj u urologa, ale ten tiez len pozrel a kazal sledovat do roka... same sa to vstrebalo

tinushka13
8. feb 2016

Ja som toto isté spomínala Dr. pred mesiacom. Upozornila ma, že tieto veci netreba podceňovať. môže to mať zdurené. treba isto volať Dr. ona mi aj vysvetlila riziká. odvtedy radšej sledujem a keď sa to objaví znovu volám. určite volaj ráno.

andrejta
8. feb 2016

Aj nas poslali na urologiu, skontrolovali, kazali sledovat a o dva mesiace sme mali ist na kontrolu, ale sa to vstrebalo same, tak som uz nesla. Ale isla by somto na tvojom mieste ukazat doktorke, pre pokoj na dusi