Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tumor na krku 8 mesačného dieťatka

mata1782
6. sep 2012

Ahojte moj 8 mesacny syn ma na krku hrcku doktormi nazvany tumor nemate niekto skusenosty z niecim takym.Mam velky strach vobec neviem co ocakavat.

kathrin17
6. sep 2012

@mata1782 ja som mala na nohe taku malu hrcku....nebolo to nic vazne, len mi ju chirurgicky odstranili a pre istotu poslali na rozbory....tiez mi to v lekarskej sprave nazvali ako tumor...verim,ze tvoj maly bude v poriadku

cat
6. sep 2012

@mata1782- doktori nazývajú slovom ´tumor´ akúkolvek hrčku-ešte aj pred biopsiou keď vlastne ešte nevedia o čo presne sa jedná- viem to lebo aj mne to tak do papierov písali.
S týmto ti ale nepomožeme, to ti musí synov lekár vysvetliť že čo je vo veci, načo je podozrenie, aký je ďalší postup.... držím palce.

veruska007
6. sep 2012

Tumor je nezhoubny nador, muze byt jakehokoli puvodu, nektere se dokonce vstrebaji samy.

mata1782
autor
6. sep 2012

@cat no zajtra ideme do Bratialavy na kramare tak sa uvidi....

cat
6. sep 2012

@ ja som bola s deckami na Kramároch už teda viac krát na viacerých oddeleniach a mám iba dobré skúsenosti, tam sú fakt odborníci.. držte sa, verím,že to nič nebude🙂

sendy182
6. sep 2012

@mata1782 moji obaja synovia do 2 rokov mali hrčky na krku-bol to podkožný tuk......lekárka to registrovala a samovoľne sa stratili.....myslím toto má aj tvoj synček

mata1782
autor
11. sep 2012

no keby to tak bolo naozaj tak by som sa potesila uz mu to vybraly a cakame na vysledky oni sami nevedely co to je robili aj ceteckn a brali mu aj vzorku z kostnej drene tak ze uz len cakame na vysledok z biopsie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli