Užívanie lieku Oralair u detí

dana33
20. jan 2017

Dobry večer , poprosím o vaše skusenosti s uživanim lieku oralair u detí , moj syn ma 10 rokov, mame ho začat uživať už teraz v januari, čiže pred sezonou / senna nadcha /,ma dost vedlajšich učinkov, reakcií, prosím o reakcie a skusenosti, iba tie osoby,ktore tento liek skutočne užívali, či sa detom zlepšil zdravotny stav,čo sa tyka sezony,dakujem.

kailla
3. feb 2017

Ahoj, ja neodporúčam!!! Uzivala som ho pred 4 rokmi. Hned v zaciatku uzivania (v januari) sa mi objavil kozny ekzem v okoli oci, ktory sice pocas leta uzivanim mastnych kremov zmizol, ale len docasne. Druhy rok som opat zacala s olarairom v januari a opat sa mi objavil ekzem, ktory vsak uz nezmizol :( Bojujem uz 2 roky s nim :( Alergia na travy mi akoby zmizla a presunula sa na kozu :(

dana33
autor
6. feb 2017

Ďakujem za váš názor a čas.

natalia777
10. mar 2017

@dana33 ahoj tak ako beriete ten oraliar?moja dcera ho tiez zacala uzivat v januari ja som si nevsimla ziadne vedlajsie ucinky akurat ked bola tak paradne zahlienena tak som jej ho prestala davat ako sa vyliecila tak som jej opat nasadila. nic som si nevsimla......a nedavam jej ani ked jej vypadne zub lebo ze sa nema vtedy davat kym sa rana nezaceli..... berie ho kvoli alergii na vsetky lucne kvety.....

dana33
autor
12. mar 2017

@natalia777 ahoj zatial nie , mam obavy.

natalia777
12. mar 2017

@dana33 ved vyskusaj sam ti povie ako sa citi ja som moju sledovala a vypytovala sa jej ze co a ako a prvu tabletku brala pod lekarskym dohladom mame to do jula a potom prestavka