Uzlina na krku dieťaťa

ivet345
26. apr 2023

Ahojte mamičky, majú aj vaše deti zväčšené uzliny na krku? Moja malá má 7 rokov a na jednej strane na úrovni hrtana ju má hádam aj 1.5cm. Doktorka povedala vraj je to normálne a viac neriešila no už mám z toho stresy keď vidím že to nemizne. Uzlina je mäkká, keď ju stlačím tak sa hýbe. Potrebujem upokojiť lebo sa zbláznim!!!

rebrambora
26. apr 2023

Jasne, stale to zacina este pred nachladenim. Tiez som sa najprv bala, ale už neriesim.

mayka730
26. apr 2023

Aj my to tak máme a pri chorobe ich ma hrozne :( boli sme aj na sono že všetko ok ..ako dlho ich už máte ?

lindusss2016
26. apr 2023

@ivet345 klud. Makka, pohybliva, to su uz dva znaky, ze je to ok. Moj maly ma tiez taku pod sankou, viem o nej uz od septembra

ivet345
autor
27. apr 2023

@mayka730 Pozorujem ju už asi 3 mesiace.

daduska6199
27. apr 2023

@ivet345 ahoj ja keď som mala 7 rokov som mala zväčšené uzliny. Bola som u doktorky povedala že to je v poriadku. Asi o mesiac sa mi to tak zväčšilo že som sa začala dusiť a musela som ísť okamžite do nemocnice. Bohužiaľ operácia, infúzie a 3 mesiace na lôžku 😕 operovali ma 2x odvtedy všetko ok mala som zapálené uzliny. Nechcem plašiť ale ja by som utekala na pohotovosť keď by sa to náhodou zväčšilo. Držím palce nech je malá v poriadku 😊🍀