Uzlinka na riťke ročného babätka

alenocka88
30. jún 2018

Ahojte ... mate niektora mamicka podobnu skusenost s vasim dietatkom ? Na ritke ma nieco ako uzlinu, zdureninu (vid foto) ... moja dr mi dala len masticku - nepomohla a poslala na chirurgiu. Tam povedali ze konecnik je cisty a ze je to z tvrdej stolice .. no stolicu uz tvrdu nema aj 3 mesiace a furt sa to nezlepsilo. Co na to? Kam ist? Dakujem za kazdu info ...

kristianka2255
30. jún 2018

Skus umyvat v cistej vode ritku, utriet do sucha. do stravy zaradit vela vlakniny, vela vody, ono by sa to malo upravit

milus777
30. jún 2018

Aj dcerka to mala z tvrdej stolice. Boli sme s tym na chirurgii.... Postupne sa to zmensovalo... Teraz jej to uz skoro nevidno ale obcas s jej to pri tvrdej stolici trosku objvavi ale uz len take malicke. Mala to dost dlho tusim aj niekolko mesiacov... Urcite to zmizne len treba cas 🙂

petrapod
30. jún 2018

Neviem či posedí ale sedavé kúpele v dubovej kôre?

sara22
30. jún 2018

Moja toto mava po tvrdej stolici, nemusi byt ani uplne tvrda a spravi sa jej to. Mne to pripomina hemoroid 😖 natieram jej to dubovou korou a zabera to. Vyskusajte tie kupele,alebo len spravit taky vyluh, akoby caj,do toho namacat vatovy tamponik a potriet ritku.