Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

V ktorom reťazci kúpim bio ovocný sirup pre dvojročné dieťa?

brady1
26. máj 2014

a aj cenovo rozumny a nie priliš sladky 🙂

sbenkova
26. máj 2014

billa

lorela
26. máj 2014

Viem, že otázka tak neznela, ale prečo učiť na sirup? Stále je v ňom príliš cukru, aj keď ho výrobca deklaruje o niekoľko % nižšie ako u podobných výrobkov.
Keď dieťatko nie je zvyknuté na čistú vodu, vhodnejší ako sirup je 100% džús riedený čistou vodou.

csenibaba
26. máj 2014

Ahoj,a preco nevyrobis ty sama bio sirup ved uz sú jahody a baza este kvitne!?My len domáce pijeme!

siska53
26. máj 2014

vsetky su sladke..a ani dzusy nie su bovieco..radsej si sprav vlastny, napr.pretlac nejake ovocie a dopln vodou..alebo ked uz musis sladit, tak steviou,ci xylitolom..
ja planujem vytlacat ovocie,ak ho bude dost, uz aj kvoli synovi,ktory mi nechce velmi pit cistu vodu ( bohuzial je na dzusoch, pri dcere som tu chybu uz nespravila,ale co chcem od seba, vtedy prvorodicky, ktora sa bala,aby dieta nebolo dehydrovane) a obcas aj tiez 2rocna dcera pyta daco ine..
aj citrusy sa daju vytlacit, odstanis duzinu cez sito,das vodu a mas to, su prirodzene sladke.

cize ti tu dobre radia, ptpretlac,odstav, sprav si vlastny, lahko s adaju vguglit recepty na domaci sirup, cukor nahrad zdravsim a mas to...

dankal
26. máj 2014

pytala si sa na kvalitny sirup pre dvojrocne dieta. (predpokladam, ze chces vediet nejaku konkretnu znacku sirupu a nie ako si ho mas doma vyrobit 🙂 aj ked bezpochyby - domaci z kvalitneho ovocia je naj). takze ja ti odporucam sirup znacky Relax, alebo YO. Su to sirupy bez konzervantov a farbiv a s celkom slusnym podielom ovocnej stavy. Odporucam na zaciatok tmave sirupy (napr. malinovy, lesna zmes) a z bledych sirupov napr. YO robi jablkovo-hruskovy.. Citrusovym by som sa zo zaciatku vyhybala. Ja kupujem YO sirupy v Rakusku, ale predavaju ich aj v Bille, Tescu, Kaflande a pod. A dolezite je skladovanie po otvoreni ho skladuj v chladnicke - aby ti nekvasil. 🙂 Tak nech drobatenku chuti 🙂 Relax myslim tento, pozri ilustracne foto: http://www.zlacnene.sk/detail/relax-sirup-rozne... a YO myslim tento : http://www.kubik.cz/prodejny/itemView.php?id=1510

gretocka
26. máj 2014

no pre mna je vzdy zakladnou otazkou ovocny podiel a to som najviac asi nasla v Rakusku v Hofferi, tam maju 50%. Nie je na nom napisane BIO - neviem ci uvazujem spravne, ale radsej viac percent ovocny NeBio ako menej percentny BIO. No a tak ako ti tu uz radia kocky, tak najviac Bio mas ak si mozes spravit svoj vlastny 🙂

celasapremenim
7. jún 2014

v dm

jjjjjjjjjjjjjjjjjj
25. apr 2015

100% štavy dzusy obsahuju samu chemiu ,to je tak vhodne aby ste dietatu zlikvidovali oblicky.ked uz naozaj trochu sirupu im neuskodi pri dnesneo znecistenom svete je problem mat bio ked tu nic bio neni.

rebeka7501
25. apr 2015

bio ? to je len reklamný ťah na možnosť vylákania väčšej sumy za produkt rovnakej kvality s pridaním nálepky bio.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli