Veľké bruško u 13 mesačnej dcérky

maybe888
22. máj 2022

Dcérka má veľké bruško, po napapaní je to ešte viditeľnejšie samozrejme, nosí ho pred sebou a každý si to hneď všimne, aj ma viacero ludí už na to upozornilo. Občas to pôsobí až neprirodzene.Pediatričke som to spomínala, tá sa len usmiala a povedala, že veď predsa bábätká nemajú formovaný driek. (Inak som s pani Dr. spokojná, aj jej prístup je dobrý).Bruško jej však nepozrela. Tak sa trápim a uvažujem, či je to v poriadku, kedže to nemám s čím porovnať. Syn také nemal. Dcérka má10,7kg, papá rada, jesť jej chutí, iné ťažkosti aktuálne nepozorujem, Riešite niečo podobné s vašimi detičkami? Akým smerom sa to vyvinulo? Vďaka za každú vecnú a konštruktívnu odpoveď 🙂

janka_266
22. máj 2022

@maybe888 nemá diastazu? Aj vtedy mávajú take väčšie akoby rozliate bruško

labocca
22. máj 2022

@maybe888 moj syncek mal velmi velke brusko a prave dovodom bola a aj stale je diastaza....
Uz je to menej viditelne,predsa uz cvicime par rockov...on ju mal velmi velku.

radkamikic
22. máj 2022

@maybe888 ma take vystupene brusko vopred?...moze to byt uplne v pohode lebo deti maju bruska neproporcne k telicku ale pokial mate pocit ze je to ine ako u syna na Vasom mieste by som trvala aspon na usg...neterka mala take vacsie brusko az jej zacal pupcek vystupovat a bol z toho onko nalez....je uz roky po liecbe vsetko dobre dopadlo.