• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké vypuklé bruško. Do kedy je to normálne?

Moja 16-mesacna dcera ma hrozne velke brusko. :wink: Ona je taka baculka, ale brucho ma fakt neumerne velke.
Je mi jasne, ze v jej veku to nie je nic neobvykle, ale starsia dcera ho mala tiez velke, a teraz s nou musim chodit na rehabilitacie kvoli chybnemu drzaniu tela, ona totiz to brucho vypuca dodnes, a to ma 7 rokov. :frowning2:
Neviete, do akeho veku je to normalne? Nemate niekto nejaku skusenost?
Vdaka
12. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja staršia dcéra 9 r. má tiež vypučané bruško, ale to sa utešujem , lebo keď vidím jej spolužiačky, tak som až prekvapená aké majú veľkú brušká. Mladšia má 18 mesiacov a tiež má veľké bruško. Ale ako píšeš,že je neúmerne veľké, čo na to povedal detský lekár? :slight_smile:
12. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, este som nebola u lekarky, zda sa mi ze v posl. dobe nejak pribrala (strasne jej chuti jest, budem ju musiet nejak obmedzovat, hlavne tie porcie :sweat_smile: ), ked sa na nu pozries z boku, tak ako keby zhltla balon. :confused: :confounded: Inak rucky-nozky v pohode, nepripada mi nejaka obezna ci co, len to brucho.
12. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vieš bábätká majú malý žalúdok, takže keď sa najedia, a hlavne teraz v lete, keď veľa pijú........
12. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len co ma znepokojuje, ona ma ten balon aj rano hned po zobudeni. :unamused: A teda v noci si obcas cucne, niekedy ani nie, cize by v tom brusku tolko toho mat nemala...
13. júl 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak sa znepokojuješ, je určite lepšie zájsť za lekárom, nech sa na to pozrie, aby si bola kľudná. Netreba to odkladať a byť v neistote.
13. júl 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No asi hej. Vdaka za reakcie. :wink:
13. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok