Vitamín C z Dm

bibih
17. sep 2017

Mamicky, mohla by som poprosit fotku obalu C-vitaminu z DM, ktory rozrabate do vody a mozu ho aj mensie babatka? A od kolkych rokov/mesiacov ho nozu preventivne deticky pit? Dakujem krasne za odpovede.

kika691
17. sep 2017

Ja som davala nie Z DM ale z lekárne Cebion Multi. Mala ma rok a este stale ho davame

evittam
17. sep 2017

@bibih Pripadne cisty askorban sodny-je bez chuti.

bibih
autor
17. sep 2017

A myslite, ze je to dobre ako prevencia? Lebo tyzden bez soplov a zasa sople a kychanie. Stale sa vracia :(

siska53
17. sep 2017

@bibih skus aj zvhcovat nostek morskou vodou niekolkokrat denne.
A inhalaciu silicami - pozri si napr.dotteru,su take lampy do elektriny,do lampy vodu a oar kvapiek oleja urceneho na taketo stavy ako je nadcha. Apod. A nechas napr.dve hodky. Doobeda a poobede ist. Vodu men,nenechavaj ju dlho stat v lampe.
My sme o tom.nevedeli,ked boli uplne mali,ale zas nasi nebyvali chori.. Nam.sa.to osvedcilo..nie je to lacne,ale zas ked si oredstavim,kolko Cecka my sme vsetci pojedli vratane imunoglukanu a nic...

bibih
autor
17. sep 2017

Dakujem krasne za rady dievcata 🙂

stellasweet
17. sep 2017

Ja uzivam tento. Synovi ho nedavam.

simca06022011
18. sep 2017

Porad sa s lekarkou.... ja odporucam cistit nostek, stale, ak ked nie ste chori...

silesias
18. sep 2017

Ja davam malemu imunoglukan, obsahuje C ale je od 10kg vahy dietatka treba sa opytat v lekarni pripadne detskej pediatricky, mne moja vzdy poradi.
( Inak mala to moze mat i zo zubkov, moj maly je uz druhy tyzden taky )

bibih
autor
18. sep 2017

Och dakujem dievcata. Ani ma to nenapadlo, ano, zubky. Mame uz 8 a nikdy sme ani pri jednom nemali sople. Bola som rano radsej u dr a idu dalsie a z toho to je. Dakujem za rady 🙂