Používame cookies. Viac informácií tu. OK
julianka777
17. nov 2011

no nemyslim ze to bude z vlasu...a nechapem ako ta maze napadnut,ze by mu to mohlo uskodit...to by skor musel zjest celu kefu s vlasmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pride mi to ako vtip tato otazka 😅

pink_lady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria30
17. nov 2011

@kristina2011 nikto ťa nemá prečo súdiť, že si zlá matka.. také malé deculo (aj ja mám takého) si dáva teraz stále ručičky do pusy a kľudne sa mohlo stať, že nejak ten vlas prehltol.. nič si z toho nerob.. myslím, že určite neprestal kvôli tomu papať.. aj mne občas krpec štrajkuje s jedlom.. ale ak je aj bledý a nechce ti papať dlhšiu dobu, tak zavolaj svojej dr. a poraď sa s ňou.. 😉

akika722
17. nov 2011

@pink_lady sorry ale nie moc pekna odpoved od teba 🙄 Ved je to možno jej prve dieťa a boji sa ak nema vela skusenosti 🙄 radosť sa tu s niekym radiť
@kristina2011 nie neboj sa,nič mu nebude,to sa može stať každemu,deti toho pojedia veľa /čo by nemali/ 😉

lenka0283
17. nov 2011

@pink_lady nechapem jak mozes toto povedat...

katusska1
17. nov 2011

🙂 neboj sa, ten toho ešte poje 😀 a si dobrá mama, je prirodzené, že sa bojíš 🙂 pekný večer
@kristina2011

traktor
17. nov 2011

a vôbec ho nemusel spapat..ak si ho nasla v plienke, kludne sa tam mohol len *ocitnut* a na to sa pokakal a bolo..a vlas nie je nic..pockaj, ked ti spapa papier, obal s niecoho..joj, este toho bude 😉 ..a len preto nie si zla matka..to by sme tu museli byt asi skoro vsetky, ktorym deticky nieco spapali, co nemali..

pink_lady
17. nov 2011

@akika722
@lenka0283 no ale to sa moze vazne stat, to ste nepoculi ze "vlas ide" zapichne sa do koze, putuje dalej a moze sa naozaj dostat az do krvi? 😔 mozno uzivatelka naozaj ma prve dieta aje to seriozna mamina ale ,,,dnes registrovana a otazka polozena tak ...su prazdniny ...je volny den, vonku zima, takych tu uz bolo 😝

vejula
17. nov 2011

@kristina2011 😀 😀 tak mojmu trčal vlas z ritky a neraz 😅 P/Reto nemusiš byť zla matka. PRoste dojčiš padaju tivlasy to je normalne. Tiež si to neviem živo predstaviť ako ten vlas spapal ale nejako asi ano ked mu z ritky trčal

akika722
17. nov 2011

@pink_lady ok tak nevieš či je to najaka pipina čo sa zabava alebo baba čo fakt potrebuje radu...ale toto by som si fakt nedovolila napisať 😒

pink_lady
17. nov 2011

@akika722 a co ak zjedol tych vlasov viac ... 😔 😝

akika722
17. nov 2011

@pink_lady ano dala mu do ruky kefu 😖

mandragora22
17. nov 2011

aspon mal trochu vlakniny 😀 😀 😀 😀 bledy isto nie je z toho. aj moje dieta malo uz x-krat vlas v stolici, len som sa pousmiala, lebo ona ked ma svoj amok, tak sa hodi o zem a jazykom po nej beha, co narobim... napapa sa vlasov a potom aj vykaka. nie je kvoli tomu bleda 😉

pingu1
17. nov 2011

nas znamy vytiahol malej zo zadku neporusenu margaretku... no co viac dodat?

katusska1
17. nov 2011

ale zas je pravda, že vlasy sú nestráviteľné a pokiaľ je ich v tele viac, môžu upchať črevá, ale to pochybujem žeby malo dieťa toľké motanice vlasov v brušku 🙂
@kristina2011

kristina2011
autor
17. nov 2011

Práve to že som len dnes zaregistrovala,neznamená že si tu z toho robím srandu alebo niečo,chodievam sem často,nakupujem tu,a to že až teraz potrebujem nejakú radu,a položím serióznu otázku,vidíš pink lady len to zlé,ako fakt nechápem,radšej napíš nech letím hned na pohotovosť,a nie toto, a tie smajlíky na konci vyzerajú ako škodoradosť.Nie som typ ženy ktorá dáva páči sa mi to,ma nejaký profil,fotky atd.nemám facebook,som obyčajná mladá mamina,ktorá rada pomôže každému,a je sama na rodinu.Velmi vám ďakujem maminy za seriózne odpovede.

poleva
17. nov 2011

@pink_lady to je vtip???

cervena_ciapocka
17. nov 2011

@kristina2011 bol to jeho vlások? Nášmu malému padajú ešte stále jeho vlásky, raz ma rúčku na hlave, raz v puse a isto už nejaký ten svoj vlas spapal 😅

lum11
17. nov 2011

náš malý raz vykakal tie nálepky z Hypernovy, čo sa zbierajú 🙂 🙂 🙂 . ani neviem, kedy ich stihol zjesť.... takže neboj nič sa mu nestane.

pink_lady
17. nov 2011

@kristina2011 prepac, ak si na rodinu sama, tak zrejme mas nie jedno dieta a teda si skusena mamina....a teda otazka mi pride trochu...ved vies...o tom vlase mi hovorila este ako decku mama, babka, ...ze vlas takym sposobom "moze cestovat" ...ale podla mna je to blud...keby niekto vidi co ja mojmu vytahujem niekedy z ritky...a nikdy som sa nad tym nepizastavila 😕 jednoducho, deti su deti, vsetko co vidia pchaju do pusy...vlas, rastlina, su nestravitelne pre cloveka, preto vyjdu tak ako vosli ...

ginger_fox
17. nov 2011

@kristina2011 z jedenho vlasu by som nerobila tragediu 😉, ale pre istotu ho sleduj, lebo mam taky zazitok.... Pocas mojej "tour de chirurgia" so synovou herniou som zazila jedno 3mesacne dievcatko(plne kojene), ktore naraz takmer 3 tyzdne nekakalo(rodicia s nou napriek reciam, ze je to u plne kojenych deti normalne, sli k lekarovi) a na ambulancii vysli kaki na zaciatku ktorych bola zatka zo zmotanych vlaskov. Keby som nevidela, neuverim. Rodicia uplne v soku, ze ako sa to do ich dcerky dostalo a chirurg im povedal, ze to sa stava...

teress
17. nov 2011

@kristina2011 nič si z toho nerob, ja som tiež mlada mamina, tiež som našla vlasok v stolici...hned som volala mamine a pýtala som sa či jej to nemože uškodit. Teraz jej sem tam skontrolujem pastičky...tam si tie vlasky zbiera a šup snimi do pusy. Ludí na MK musíš brat s rezervou 😉

zuzanka751
17. nov 2011

@pink_lady nemylis si ty nahodou tu historku s ihlou? lebo moja babka mi presne toto vravela len neslo o vlas, ale ihlu, ze sa moze dostat az ku srdcu...to s vlasom mi pride ako blbost 😀

akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz