Vracanie pri vykonávaní malej i veľkej potreby

lenkacee
2. júl 2022

Ahojte mamicky, nemala ste niektora skusenost s tym, ze vam dieta napina na zvracanie pri cikani a kakani? Nas 2.5 rocny syn uz 2 mesiace ma s tymto problem. Hned ako zaciti moc, je jedno ci, hned chce zvracat, pritom predtym uplne v pohode. Vdaka za rady

diamond007
2. júl 2022

@lenkacee kamoska toto malá so synom, pomohlo jedine používať toaletu a rýchlo splachovače, nie nocniku a pod. Prípadne im pomohlo aj chodiť cikať a kakať do trávy. Odznelo to samé okolo 3r

lenkacee
autor
3. júl 2022

@diamond007 ahoj vdaka za radu, on prave aj pri odploenkovani nechcel ist na nocnik, ale skor iba na zachod. Napina ho este pocas toho ako cika a kaka, uz len ked to zaciti, to iste aj ked len citi mokru plienku od braceka. Pritom este pred casom s tymto vobec nemal problem. Tak nevie. kde je pricina...Tak neviem, tiez to snad same odznie.

diamond007
3. júl 2022

@lenkacee určite, môže byť náchylnejší na tie pachy keď už si to tak plne uvedomuje. S tým nič nespravís, jedine dať na wc prípadne splachuj už jak cika nech ma pocit že už to tam ani nemôže citit

bibina32
3. júl 2022

@lenkacee nemal covid? Mne po covide niektoré veci smrdeli. Čerstvá šunka mi smrdela skoro rok.

lenkacee
autor
3. júl 2022

@bibina32 ahoj, ano mali obaja covid ale este v decembri, a ako hovorim, zacalo to iba nedavno, ale kludne moze yt, ze to suvisi aj s tym

lenkacee
autor
3. júl 2022

@diamond007 ano, skusam vselico, zapchat nos, vonne tycinky a pod

ivangeline
3. júl 2022

No fakt ma nic ine nenapada..len nejaka vona do wc a nieco k nosu prilpzit..a hlavne..nerobit z toho vedu a vysvetlovat,ze je to normalne.. nech sa mozno zarozprava s tebou alebo mysli na nieco ine..