Vši - najúčinnejší prostriedok?

majkabr
1. sep 2018

Poraďte prosím najúčinnejší prostriedok proti všiam.

judar
1. sep 2018

savo

luliu
1. sep 2018

@majkabr hlavne vycesavat, vycesavat a vycesavat. A potom tea tree oil, šampóny z lekárne a pod

simsalabim
1. sep 2018

@majkabr hedrin. Udusi zive vsi. Vycesavat hnidy denne. Po 7 dnoch znovu Hedrin, vycesavat. A opat opakovat po 7 dnoch. Za 7 dni sa z hnidy vyliahne nymfa, ktora po 7 dnoch dospeje. Preto treba vsetko zopakovat aspon 3x po 7 dnoch, aby si zahubila aj to, co prezilo, vyliahlo sa ci dospelo. Obrnut sa trpezlivostou. Ziadny pristriedok nefunguje iba po jednej aplikacii

mamalina
1. sep 2018

Vyssie spomenute a pomaha aj zehlenie vlasov. A ten tea tree oil pouzivajte aj potom, ako prevenciu. Vsiam to smrdi. Dcere ho davam za usi, aj teraz, ked po prazdninach nastupi do skoly. Jeden nikdy nevie... Drzim palce, nech sa toho cim skor zbavite.

canerko
1. sep 2018

Babsky recept:namazat vlasy majonezou,velaaa majoneze,zabalit do sacku na noc a druhy den vlasy bezne umyt.Zarucene vyhubenie

janulka2811
1. sep 2018

Sprej na prevenciu proti vsiam,kupis v lekarni.

mamalina
1. sep 2018

Alebo aj kokosovy olej nechat cez noc posobit. Len sa horsie vymyva, ale pomaha.

gama1542
1. sep 2018

@majkabr Tak mi sme postupovali takto: vycesavat, raz za dva tyzdne na 90 oprat vsetko co sa da, ( aj plysaky,)kde sa dieta zdrzuje, sedacku nastriekat Difusilom a pripravok na vsi- minula som neskutocne peniaze na pripravky, nam zabral az sampon z DM proti vsiam....

arcticcode
5. sep 2018

Znie to divne, ale ak mas poblizku orech (strom), tak listy z neho pozbierat, uvarit caj a tym umyvat hlavu. Druha moznost je neprijemnejsia - umyvat močom. To robili uz rimania

meluzinaaa
24. júl 2021

@arcticcode peroxid vodíka za 1,50 eur z lekárne.o hodinu je po probléme.masnoty z lekárne neúčinkujú vôbec.ani alkohol,ani ocot iba toto.myslim, že by to zabilo aj svrab.

gaga24
14. máj 2022

@mamalina dobrý deň ten Tea tree olej do vlaskov aj riešite?či len nakvapkate?a ktorý konkrétne mám kúpiť ? ďakujem

gaga24
14. máj 2022

@mamalina čo ho riedite 😉,som myslela