Výber mandlí - Malacky

natalushka
9. máj 2018

Maminky absolvovala ste niektora vyber nosnych mandli v ramci jednodnovej chirurgie v Malackach?boli sme u dr.Zdrazila a ak nedojde k zlepseniu stavu,odporucil ich vybrat..moc sa mi do toho nechce..😅vdak za tipy a rady

lolinko
9. máj 2018

Ahoj
My sme tam boli pred dvomi rokmi.
Nosne mame vybraté a krcne zmensene leasorom.
Stav sa nam zmenil lepšiemu. Kludne napis a dam viac info

slunce3
14. máj 2018

Mojek vyberal zdrazil, zdrazil je perfektny robili jej nosnu a, aj tekutinu z ucha odsali,stipulku mat nemusela ale ona uz nelocula na jedno ucho ako jej tam mandla na to tlacila. Boli sme v jednodnovke, perfektny personal dosli sme rano okolo 9 o 14:00 sme uz boli doma. Vsetko tip top, aj na sale sombola,cely cas sme tam boli ja aj manzel. A hlavne som mala termin skor ako v ba na sukromnej. Mne uz v noci prestavala dychat,strasne zle rozpravala a este aj to ucho. Mala vtedy 5r. A zvladla to super, sme sa rehotali ake bludy rozprava ked dostala oblbovaky 😂😂 a aj ked sa zobudila

slunce3
14. máj 2018

A aj to bolo o 50 evri lacnejsie nez v ba

lussy666
14. máj 2018

Aj my sme boli u zdrazila. O osmej rano sme prisli a o dvanastej sme uz cakali na odvoz ;) vsetko ok, ziadne strachy. Na druhy den kontrola a potom tusim za tyzden. Cena rovnaka alebo tusim aj mensia ako v ba. A skorsi termin. Vela zdaru ;)

natalushka
autor
14. máj 2018

Diky baby..potvrdili ste moj pocit z dr.zdrazila..ze jednoznacne naj volba..bol uzasny pri vysetreni,som rada ze aj pri zakroku..ja zatial stale vaham..bo maly nastupil v septembri do skolky a maval ken bezne sopliky..ziadne zelene,ziadne anginy,ATB,nic..bezne zimne virusove zalezitosti..az vo februari mal klasika chripku a odvtedy mu zostalo to chrcanie..ja som si nechcela pripustit,ze mandla,no raz mi to uz nedalo a sli sme na orl..nas doktor pobral vytery,vysiel mi zlaty stafylokok a haemophylus..skolkobe zalezitosti,i ked toho stafylokoka ma asi odo mna z prace..no mali sme preliecit ATB a ze sa uvidi..1.ATB za jeho zivot..oreliecili a bolo to lepsie..no 3dni v skolke a zas bol soplavy,kaslavy..no uz je ok,a chrci len obcas..aj v noci dycha uz vacsinou nosom..ale cez dem mam prave pocit,ze dycha ustami..aj dr.zdrazil orave povedal,ze tym,ze je to orvy infekt kvazi,ze by este pockal..no zas neviem dokedy cakat ani kedy uz je neskoro😂nechcem maleho davat do narkozy zbytocne,ale viem,ze ked treba,tak zasa neprotestujě..no je to moje babo a proste ma stve,ze po dlhej dobe jedna chripka a bum velka mandla..ziadne choroby,lieky,nic..len proste zazu..preto sa aj bojim,ze sa unahlim..ni zasa nechcem nieco zanedbat..chapete😅no asi este vyckame,ked je zatial ok..no myslim,ze nas to neminie..ale aspon viem,kam s tym pojdeme😊diky

iwwka29
16. máj 2018

@slunce3 prosim t operuju aj mensie deti tam? Nas ma 13,5kg a v TN ani v TO neoperuju pod 15kg.

iwwka29
16. máj 2018

@natalushka ja mam podobny problém. Tiez nebyva chory nejake mensie sople dame so Sinupretom 2-3× za rok.A teraz ze vybrat mandlu a este aj stipulky do usi. A kedze ma 13,5kg tak az do BA nas posielaju.Par rokov dozadu robili aj malickym detom v Topolcznoch. No dnes uz nie.

natalushka
autor
16. máj 2018

@iwwka29 ok..nie sme v tom samy😅mna proste toto najviac zaraza,ze nebyva vobec chory..max nejaky virus,z ktoreho je do tyzdna fit..a zrazu jum,ze mandle von..ja sa hlavne nechcem unahlit..len zasa na druhej strane neviem,domked yeste cakat..babo rad😂no nas maly ma zaciatkom augusta 4,106cm,19kg..o vahe nikto nic nehovoril😅asi mozno zavolat doktorovi a skonzultovat to s nim..

iwwka29
16. máj 2018

@natalushka aha dakujem tak skusim.Presne ani ja sa nechcem unahlit ale zase moj ma aj bubienkpch ze podtlak a ze preto aj slabsie pocuje a moze sa to len zhorsovat ten sluch.

natalushka
autor
16. máj 2018

@iwwka29 jaj,tak s tymto problem nemame..klop,klop..ja by som tam normalne zavolala,ze toto a toto je vo veci,ze si nanhonpocul dobre referencie,ale teda mate vahovy problem,ze ci to aj im vadi..uvidis..

iwwka29
16. máj 2018

Takze dr.Zdražil?

slunce3
16. máj 2018

@iwwka29 to netusim, zdrazil tI povie, on tam operuje, ale zas ak je nadej skusila by som to preliecit ked ti navrhol aj on

slunce3
16. máj 2018

@iwwka29 objednaj sa k nemu on je fakt perfis, my sme boli tu v ba u jedneho tiez velmi superfajn, a ked sme malisa papiwr na vyber tak som najskor volala do statnej tam ale termin az o 4m. Takze to som zavrhla hned potom, do ba na jednodnovku sukromnu na kramaroch tam o mesiac a zdrazilovi som volala a hned na druhy den nas zobral,vysetril potvrdil to, iste co v ba povedal orl a ze aj tam v jednodnovke toto rovia a, termin sme mali o 10 dni tusim tak nejak do 2t. A 50evri lacnejsie. Tiez sukromne a tiez tekutinu v uchu aj, mala, ucho namerali len na nejakych 10% .... vybrali mandlu odsali ucho stipulku nebolo treba co som sa strasne tesila lebo to uz bol akurat koniec maja 🤗 a neplatilo saa za vysetrenie uz u neho nic lenine ta operacia 150

natalushka
autor
16. máj 2018

Baby a normalka v nemocnici?

iwwka29
17. máj 2018

@slunce3 dakujem skusim

iwwka29
22. máj 2018

@slunce3 ahoj dakujem ti za radu. Ideme prave od Dr.Zdražila z Malaciek.Naozaj velmi krasny pristup k dieťaťu aj k rodicom.Tak povedal ze mandla je zvačšena asi na 3, na stupnici 1-4. Tak sme sa rozhodli ze ho bude o 3 tyzdne operovat.Aj tie uska vycistia a uvidia ci stipulku daju mozno ani nie.Tak dakujem za tuto tvoju super referenciu naneho.❤

natalushka
autor
22. máj 2018

@iwwka29 tak my mame rovnaku velkost..ako vam kazal sa pripravit?maly dycha aj cez dem ustami?

iwwka29
22. máj 2018

@natalushka neviem co presne myslis.Nejest rano a pit iba do 8.00.Operovat ma 10.30.Priniest predoperacne vysledky krvi.A pyzamo doniest.

natalushka
autor
22. máj 2018

Hej,presne co si napisala👍🏻☺️A normalne do nemocky mate prist?a predoperacne vam vasa doktorka spravi?s tou vahou nakoniec nebol problem?vies,ja furt vaham..bo krpec v noci uz relativne prestal chrapat..ale cez den mi stale vacsinou dycha ustami ako ho pozorujem..ja uz som z toho chora😂newiem,co robit,aby to bolo spravne..

iwwka29
23. máj 2018

@natalushka ano do nemocnice a za nasou sme este neboli.s vahou nemaju problem lebo maju detskeho anesteziologa.a bola si u tohoto dr.Zdrazila? Podla mna je teraz spravne dat tu mandlu von. Ja by som uz naozaj nechcela aby bol takto chory ze sa mu to tam cele poupchavalo a to hlavne koli tej mandli.

slunce3
23. máj 2018

@iwwka29 super, som rada ze si spokojna, on je fakt ukazkovy dr. Aj odbornost aj pristup k pacientom ci decka alebo dospelaci. Drzim palce, nech ste rychlo fit. Ale dobre to bude neboj nic. Stipulky neries, az keby ich dal. Zbytocne sa s nimi oboznamovat dopredu 😂👍🤗💜

slunce3
23. máj 2018

@iwwka29 ony idu do jednodnovky,nie do nemocnice, a hej predoperacne ti spravy vas detsky dr. Potom dojdes na termin kedy ti pivedia namixuju lieky, uspia vyberu mandlu,zobudia pocka sa tak 1-2h. A ides dom. Zdrazil vybera v sukromnej v malackach, jednodnodnovka nie klasicka nemocnica

natalushka
autor
23. máj 2018

@iwwka29 hej,hej..my sme boli u zdrazila..tiez sim z neho nadsena..aj krpec bol uzasny..moj maly prave chory nebyva..preto som z toho taka v rozpakoch..manzel tiez zastava vyckavaciu taktiku..takze je to na mne..a ja sa nechcem unahlit..no som na nervy,co ti poviem😂

natalushka
autor
23. máj 2018

@slunce3 takze to sa nejde do budovy do nemocky?

slunce3
24. máj 2018

Nie, toto je v medicone http://www.medicon.sk kusok od zdrazila, z toho panelaku peso mozno 4m.

natalushka
autor
24. máj 2018

@slunce3 aha😱tak to som nevedela..vdaka za info

slunce3
24. máj 2018

To je sukromne, ak nechces platit tak detska na kramaroch ale tam si aj prespis a ak chces byt s dietatom tak tu pristelku mas jak za trest a hlavne sa v statnej dlho caka, potom aj na kramaroch je aj sukromna jednodnovka tam je to ale o 50 eciek drahsie ako v malackach

natalushka
autor
24. máj 2018

To jasne..ja mam malacky aj tal najblizsie..a urcite keby,tak ideme jednoznacne Zdrazilovi..tak uz len este chvilu vyckat,ako sa to bude dalej u nas vyvijat..ak nepriaznivo,volba je jasna