Výber nosnej mandle - Bojnice nemocnica verzus Banská Bystrica

domka321
25. nov 2022

Ahojte, prosím vás je tu nejaka mamička, ktorej dieťatku (do 5 rokov) v nedávnej dobe vyberali nosnú mandlu v Bojnickej nemocnici alebo v (Banskej Bystrici v SK-MED, s. r. o. - predtým boli vo Zvolene)? Nevieme sa rozhodnúť, kam ísť.. dcéra má cez 3 a pol roka .. napíšte mi prosím aj ako to vaše deti znášali a či to pomohlo a nebývajú tak často choré. My máme každý druhý týždeň problémy a nosnú mandlu má zväčšenú.

xsuzannex
25. nov 2022

Ahoj, dcere (3 a pol roka) vyberali nosne mandle pred 3 tyzdnami.. boli sme v banskej bystrici v sukromnej orl klinike pri rooseveltovej nemocnici.. rano sme prisli a okolo tretej poobede sme boli uz doma.. vsetko v pohode, chora ona ani tak nebyvala, tam boli ine dovody preco jej ich vyberali.. ale nemozem povedat pol slova, pristup uzasny..

domka321
autor
25. nov 2022

@xsuzannex priamo tam ste boli predtým aj na predoperačnych vyšetreniach?

poopsie
25. nov 2022

Predoperačné tobili dcére také, že jej mudr.vypísala dotazník... Boli sme v BB a čakali sme zázrak, konečne pokoj od večných soplov zatekajucich do hrdla, žiadne zápaly ucha... A vieš ako to dopadlo? Dcéra už má od ugusta tretí krát zatrkajuce sople....a ja mám po zápale ucha... V podstate mi je to čo bolo dcére a ja ako dospelák nemám aktívnu nosnú mandlu... Naozaj je otázne či treba vybrať... Ja nie som spokojná výsledkom koľko stresu nás to stálo a malú bolesti...

xsuzannex
25. nov 2022

@domka321 tak predoperacne (krvny obraz a bezna prehliadka) jej urobila pediatricka tyzden pred operaciou.. ale su tam aj ambulancie takze prve vysetrenia robili tam...

domka321
autor
27. nov 2022

@xsuzannex ďakujem

domka321
autor
27. nov 2022

@poopsie dúfam že toto nebude náš prípad a prajem skoré uzdravenie 😵‍💫 ona ju má naozaj veľkú lebo ani nedýcha nosom ale ústami

mishi147
7. dec 2022

@xsuzannex prosim vas kolko ste platili za zakrok?

xsuzannex
7. dec 2022

@mishi147 50€

mishi147
7. dec 2022

@xsuzannex dakujem za odpoved a este sa chcem opytat robia to laserom ci ako?

xsuzannex
7. dec 2022

@mishi147 myslim, ze ano