Výber nosnej mandle - rekonvalescencia

ave17
16. júl 2019

Ahojte maminy, minulý týždeň dieťaťu vyberali nosnú mandlu, všetko v pohode, žiadna bolesť, teplota, nič, prisla domov akoby jej nič ani nerobili. Vcera ma začal znepokojovať zápach z nosa, vraj to je OK, ale dnes sa mi sťažuje aj na bolesť uši a vraj trochu aj krk. Volala som aj tam, kde nám to robili, vraj je to normálne, mne sa to však nejak nezdá, 4dni po operacii žiadne komplikácie a teraz, keď už by sa to malo aj hojit, tak sa začína sťažovať, máte prosím skúsenosť? hojit,tskúsenosti, prosím?

deti95060810
16. júl 2019

dcéra postúpila túto operáciu, ale žiadne problémy ako opisuješ sme nemali...
Na kontrolu nemáte ísť ? my sme asi po týždni boli....

nerko
16. júl 2019

@ave17 dcera nemala ziadne problemy. Taktiez bola na kontrole, po par dnoch. Ja by som s tym urcite isla k lekarovi, ak sa to nezlepsi.

ave17
autor
16. júl 2019

Práveze som volala, ze ako s kontrolou, ze žiadnu netreba, no počkám ešte zajtra ako sa to vyvinie a ak sa to bude zhoršovať, vo štvrtok sa pôjdeme ukázať, ďakujem vám

moniikka
16. júl 2019

@ave17 my sme tiež boli aj keď je to už pár rokov dozadu. Tiež sme mali ten zápach až keď sme boli doma. Bolo to niečo hrozné, ale šli sme na kontrolu, dali nám nejaký sprej a prešlo to

mim987
13. feb 2023

@ave17 ahoj, viem , že je to už dlhá doba ale prosím ta ako ste dopadli vtedy s tou bolesťou ? Prešlo to samo ? Syn sa po týždni od vyvrátia mandle začal sťažovať na bolesť hlavy a neviem sa dopátrať či je to ok alebo nie

81beruska81
5. mar 2023

@mim987 ako ste na tom? Dcera po vybrati nosnej mandli sa stazuje na bolest hlavy v zatylku. Ale iba pri pohybe. Ked je v klude, je to ok. Pripisujem to narkoze.... Tak ci je to normalne?

mim987
19. mar 2023

@81beruska81
@81beruska81 ahoj, prepáč neviem prečo mi až dnes vyhodilo upozornenie…. My sme na tom stále tak, že hlava občas boli . Ale nie v zátylku , tam je to vraj normálne po zákroku . Snáď už ste ok

81beruska81
21. mar 2023

@mim987 Ahoj. Uz je ti lepsie, ake stale nie uplne.... Asi potrebuje cas