Výber nosnej mandle v Bratislave

melesmeles
7. jún 2016

Ahojte maminky. Doktorka na ORL na dala listok na vyber nosnej mandle. Preto by ma zaujimalo ked ste dali mandlu vasim detickam vyberat vy a taktiez vase sksenosti s "riesenim" daneho problemu. Dakujem za kazdu dobru radu 🙂

pribinak
7. jún 2016

Boli sme v nemocnici - štátna na Kramaroch. Rano sme prisli a poobede sme sli domov. Cely zákrok trval cca 20 min, skontrolovali nam aj uška.
Uplne v pohode vsetko. Nemizem pol zlého slova povedat na doktorky ci sestričky. Je tsm dokonca herňa, aby sa deti na oddelení nenudili, kym rodicia čakajú na papiere.
Izby sice starsi nábytok, ale ciste.
Predtým nam este nasa pedina urobila krvné testy a vyplnila som dotazník u anestéziológa.

melesmeles
autor
7. jún 2016

@pribinak a v statnej sa nemusi po operecii cakat aspon do dalsieho dna? ja som hlavne koli tomu chcela ist do skuromnej kliniky. Pretoze som pocula ze v statnej sa musi byt 3 dni....

pribinak
7. jún 2016

@melesmeles nie. S nami na izbe bol chlapec, ktorému vyberali krčné mandle, to je krvavejšia operácia a ten musel zostať ny nejakych 48hod
Ale ocko co s nim bol, povedal, ze ak bude vsetko OK, rano idu na reverz domov

melesmeles
autor
7. jún 2016

@pribinak objednam nas do statnej, uvidim co povedia a potom sa rozhodnem. mam z toho dost stres, hlavne z tej narkozy...ale to asi kazda maminka. dakujem za info 😵

pribinak
7. jún 2016

@melesmeles neboj, je zo velmi mala dávka, deticky sa preberajú este na sále. Niektore deti si este potom trochu pospinkaju, ine su cule a živé
Za seba mozem fakt odporučiť ;)

jajka94
1. dec 2018

@melesmeles ahoj. Prosím ta viem je to uz 2roky ale chcem sa ta opýtať ako to prebiehalo pri tom vybere mame ist teraz lebo nam to lekár nariadil dakujem pekne

melesmeles
autor
2. dec 2018

@jajka94 ahoj, moj maly to zvladol velmi dobre. myslim, ze mesiac pred tym musi byt dieta zdrave, bez antibiotik. inak je to vpohode, v jeden dnes rano nas zobrali, okolo obeda odoperovali a poobede sme isli domov.

jajka94
3. dec 2018

@melesmeles ďakujem a pomohlo mu to?