Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber nosnej mandle v Mediklinik Levice.

Nosná mandľaVyšetrenia
gurybka
13. jan 2020

Ahojte. Potrebujeme dať dcére vybrať nosnú mandľu. Zvažujeme Mediklinik v Leviciach. Dr. Csendesa. Máte skúsenosti? Ako to prebiehalo? Ako dlho ste čakali na termín operácie ? Cena zákroku? Ďakujem

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka Ahoj ja som bola v mediclinic Levice so synom 2x na operácii pruhu (2 roky a 5 rokov) operoval pan doktor Pál a klop klop všetko v najlepšom poriadku veľmi dobrý prístup k deťom bola som so synom na sále až kým ho neuspali a na pána doktora Centesa som počula tiež dobre odporúčania no skusenost nemám

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka my sme ráno prišli deti operujú hneď ráno potom starších pacientov a okolo 13-14 sme šli domov keď sa úplne prebral a bol ôk istý čas nás prepustili platili sme okolo 160€ a čakali sme zhruba 1-2 mesiace na termín nakoľko doktor posobi aj na iných klinikách

gurybka
autor
13. jan 2020

@vanesa11 ďakujem za info

supucka
13. jan 2020

@gurybka mojej dcére vyberali nosné mandle na mediklinik.... Ráno sme prišli, dcéru zoperovali, trvalo to asi hodinku a poobede sme šli domov.... Je tomu už 9 rokov a odvtedy nemá problémy.... Chvalabohu........... Ale mam aj zlu skúsenosť, bola som tam ja na abdominoplastiku ( operáciu brucha) a tú mi teda pekne nespravili.... Strašné 🤯

dominka11
13. jan 2020

Ja som bola s obidvoma synmi, za nas bez problemov. Pri nosnych mandliach ides domov poobede, pri vybere krcnych nechavaju na noc kvoli moznemu krvacaniu, ak by nahodou...cakali sme asi mesiac viac nie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre