Výber nosnej mandle v Mediklinik Levice.

gurybka
13. jan 2020

Ahojte. Potrebujeme dať dcére vybrať nosnú mandľu. Zvažujeme Mediklinik v Leviciach. Dr. Csendesa. Máte skúsenosti? Ako to prebiehalo? Ako dlho ste čakali na termín operácie ? Cena zákroku? Ďakujem

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka Ahoj ja som bola v mediclinic Levice so synom 2x na operácii pruhu (2 roky a 5 rokov) operoval pan doktor Pál a klop klop všetko v najlepšom poriadku veľmi dobrý prístup k deťom bola som so synom na sále až kým ho neuspali a na pána doktora Centesa som počula tiež dobre odporúčania no skusenost nemám

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka my sme ráno prišli deti operujú hneď ráno potom starších pacientov a okolo 13-14 sme šli domov keď sa úplne prebral a bol ôk istý čas nás prepustili platili sme okolo 160€ a čakali sme zhruba 1-2 mesiace na termín nakoľko doktor posobi aj na iných klinikách

gurybka
autor
13. jan 2020

@vanesa11 ďakujem za info

supucka
13. jan 2020

@gurybka mojej dcére vyberali nosné mandle na mediklinik.... Ráno sme prišli, dcéru zoperovali, trvalo to asi hodinku a poobede sme šli domov.... Je tomu už 9 rokov a odvtedy nemá problémy.... Chvalabohu........... Ale mam aj zlu skúsenosť, bola som tam ja na abdominoplastiku ( operáciu brucha) a tú mi teda pekne nespravili.... Strašné 🤯

dominka11
13. jan 2020

Ja som bola s obidvoma synmi, za nas bez problemov. Pri nosnych mandliach ides domov poobede, pri vybere krcnych nechavaju na noc kvoli moznemu krvacaniu, ak by nahodou...cakali sme asi mesiac viac nie.