Výber nosnej mandle v Mediklinik Levice.

gurybka
13. jan 2020

Ahojte. Potrebujeme dať dcére vybrať nosnú mandľu. Zvažujeme Mediklinik v Leviciach. Dr. Csendesa. Máte skúsenosti? Ako to prebiehalo? Ako dlho ste čakali na termín operácie ? Cena zákroku? Ďakujem

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka Ahoj ja som bola v mediclinic Levice so synom 2x na operácii pruhu (2 roky a 5 rokov) operoval pan doktor Pál a klop klop všetko v najlepšom poriadku veľmi dobrý prístup k deťom bola som so synom na sále až kým ho neuspali a na pána doktora Centesa som počula tiež dobre odporúčania no skusenost nemám

vanesa11
13. jan 2020

@gurybka my sme ráno prišli deti operujú hneď ráno potom starších pacientov a okolo 13-14 sme šli domov keď sa úplne prebral a bol ôk istý čas nás prepustili platili sme okolo 160€ a čakali sme zhruba 1-2 mesiace na termín nakoľko doktor posobi aj na iných klinikách

gurybka
autor
13. jan 2020

@vanesa11 ďakujem za info

supucka
13. jan 2020

@gurybka mojej dcére vyberali nosné mandle na mediklinik.... Ráno sme prišli, dcéru zoperovali, trvalo to asi hodinku a poobede sme šli domov.... Je tomu už 9 rokov a odvtedy nemá problémy.... Chvalabohu........... Ale mam aj zlu skúsenosť, bola som tam ja na abdominoplastiku ( operáciu brucha) a tú mi teda pekne nespravili.... Strašné 🤯

dominka11
13. jan 2020

Ja som bola s obidvoma synmi, za nas bez problemov. Pri nosnych mandliach ides domov poobede, pri vybere krcnych nechavaju na noc kvoli moznemu krvacaniu, ak by nahodou...cakali sme asi mesiac viac nie.

lucia0211
15. jún 2023

@vanesa11 ahoj,viem že si už dávno písala príspevok,no môžem sa opýtať ako to celé prebiehalo od prijatia až po kým ste nešli domov? aj mňa tam budúci týždeň čaká operácia žlčníka,no mám strach.. nielenže sa mi nepáčilo prostredie v akom je tá klinika( stará budova) ale aj vnútro oddelenia,ak to tak môžem nazvať na mňa pôsobilo strašidelne🙈a dali mi len papier čo si mám vybaviť, aké predoperačné vyšetrenia..a že mám prísť ráno o 7:30...no čo ďalej... môže tam byť po celý čas so mnou manžel?Alebo ako mu dajú vedieť že som už po operácii 🙈🙈

lucia0211
15. jún 2023

@dominka11 ahoj,viem že si už dávno písala príspevok,no môžem sa opýtať ako to celé prebiehalo od prijatia až po kým ste nešli domov? aj mňa tam budúci týždeň čaká operácia žlčníka,no mám strach.. nielenže sa mi nepáčilo prostredie v akom je tá klinika( stará budova) ale aj vnútro oddelenia,ak to tak môžem nazvať na mňa pôsobilo strašidelne🙈a dali mi len papier čo si mám vybaviť, aké predoperačné vyšetrenia..a že mám prísť ráno o 7:30...no čo ďalej... môže tam byť po celý čas so mnou manžel?Alebo ako mu dajú vedieť že som už po operácii 🙈🙈

lucia0211
15. jún 2023

@vanesa11
ahoj,viem že si už dávno písala príspevok,no môžem sa opýtať ako to celé prebiehalo od prijatia až po kým ste nešli domov? aj mňa tam budúci týždeň čaká operácia žlčníka,no mám strach.. nielenže sa mi nepáčilo prostredie v akom je tá klinika( stará budova) ale aj vnútro oddelenia,ak to tak môžem nazvať na mňa pôsobilo strašidelne🙈a dali mi len papier čo si mám vybaviť, aké predoperačné vyšetrenia..a že mám prísť ráno o 7:30...no čo ďalej... môže tam byť po celý čas so mnou manžel?Alebo ako mu dajú vedieť že som už po operácii 🙈🙈

vanesa11
18. jún 2023

@lucia0211 ahoj ja som lepšie nemohla spraviť ako ísť sem 100% spokojnosť ráno sme prišli malého vzali na sálu bola som tam s nim až kým ho neuspali hned po op ho priniesli na izbu ku mne a keď bolo všetko ôk poobede sme šli domov. Doktor nám volal ešte pár dni domov ako sa malý cíti ci je všetko ok

vanesa11
18. jún 2023

@lucia0211
@lucia0211 operoval doktor Pál

misela103
12. mar 2024

Ahojte je este niekto aktualne v tejto diskusii?

misela103
22. mar 2024

Dobry den je este tato konverzacia aktualna? My mame zle skusenosti s touto klinikou tak chcem zistit ci nas je viac... mojmu synovi tam vybersli nosnu mandlu maj 2023 a teraz april 2024 mu to musia robit znova taka som vytocena ze az🤬🤬🤬

misela103
22. mar 2024

@vanesa11 Dobry a ako ste na tom teraz s mandlou? Lebo napr mojmu ju tam vyberali v maji minuleho roku a teraz v aprili mu ju musia znova vyberat

lenkaaa231
12. apr 2024

Ahoj a ja zvazujem tuto kliniku v Ba kvoli rychlemu terminu.
Cize neodporucate?