Výber nosnej mandle v Piešťanoch. Koľko to stálo?

alena16
14. jan 2010

Mohli by ste mi niekto súrne povedať, kto bol s dieťaťom na vybratí nosnej mandle v Piešťanoch, v centre jednodňovej chirurgie, že koľko stála operácia? Dakujem

zuzanocka
19. jan 2010

ali,
ja som davala malej vyberat nosnu mandlu - bez narkozy, iba s tabletkou (bola som radsej, ked "spolupracovala") a nestalo to nic.
ale ak chces ist tam, skus si tam predsa zatelefonovat...

andy.a
25. jan 2010

Pred 2 rokmi to bolo myslím 2.000,- Sk
ale skúsila by som si zatelefonovať,určite sa to zmenilo 😝 😉

emate
26. jan 2010

Teraz by to malo stať 80 €, pozri na www.klinika.sk
My sme mali ist teraz 20.1. , ale malá mala zlé vysledky zrážanlivosti, takže sa to odklada. Sú tam naozaj milí ľudia, my mame s nimi len dobre skusenosti.

macula24
28. jan 2010

No my sme tam boli v auguste 2009,dcerka Zdenka mala 3roky,boli sme objednany na 10hod,zobrali nas na izbu,tam sa mala prezliekla do pyzamka,prisiel doktor a vsetko mi povysvetloval co budu robit.Potom nam priniesli taky sirup po ktorom bola dcerka ako omamena,sestricka mi priniesla veci,aj ja som sa musela prezliect a malú som si odniesla na operacku.Mohla som ju drzat za rucicku kym jej prikladali tu masku s narkozou,az kym uplne nezaspala.Na izbe som cakala asi pol hodinu a hned mi ju aj doviezli.Doktor vsetko vyrozpraval,pockali sme kym sa nepreberie a o 15.30hod nas prepustali,stalo to 80eur,strasne mile sestricky,aj s doktorom sme boli spokojny,urcite odporucam,len si tam zoberte nieco na zahryznutie 😀

miskachrumka
6. jún 2012

Mamičky ktoré to máte so svojimi detičkami za sebou ......nás čaká operácia nosnej mandli 15teho vo zvolene strašne sa bojím o maleho :(
ako to prebiehalo ? ☹ ☹

xlucia
6. jún 2012

@miskachrumka a coho sa tak strasne bojis?

miskachrumka
6. jún 2012

@xlucia ja neviem :(
neviem si to predstaviť ☹ ☹ ☹
už sa tomu nevyhneme tak už nech to máme aspon za sebou :(
okrem kašlu sme ešte nič takéto nemali

xlucia
6. jún 2012

@miskachrumka jeto sice neprijemny, ale inak bezny, maly, rychly zakrok. ty sa ukludni, aby z teba necitil nervozitu. detto ak to mate ako jednodnovu chirurgiu

xenicka13
6. jún 2012

nam vyberal dr. krupa na kukucinovej ale to bolo 4 roky dozadu platili sme 33 eur

miskachrumka
6. jún 2012

@xlucia ano dohodli sme sa s doktorkou že si priplatíme a ráno bude zákrok a poobede ideme domov!
ja len verím ,že mu to pomože a budeme mať konečne pokoj so zápalom uška 🙂

xlucia
6. jún 2012

@miskachrumka no vidis, tak sa ukludni, bude to par napatejsich hodin a potom uz len ulava. si tehu, ber ohlas aj na brusko. o starsieho sa neboj. on zabudne...

miskachrumka
6. jún 2012

@xlucia jáj keby to bolo také lahké ako píšeš !
určite sa dobre vyplačem !
a bude dobre on je náš miláčik dost na to myslím už som mala aj nočnu moru kvoli tomu 😢

xlucia
6. jún 2012

@miskachrumka lahke to nie je. my sme mali o dost tazsie operacie a zakroky. nieco planovane, nieco urgentne. podstata bola ze aj ked osm sa vyrevala, ale tak aby ma nevidel a bola som mu max. kludna k dispozícii, vzdy cela stastna, ze uz ideme domov. prezili sme , no a maly si pamata len malo. nastastie
ani starsi ani mladsi nemaju z toho nocne mory, a ze na chirurgii sme boli ako doma ☹

miskachrumka
6. jún 2012

@xlucia bože :(
ale pre zdravie všetko !
aj ja musím byt silná a nech nevidí ako ma to trápi :(
aj toto tehu ma robí takou citlivejšou !
a chcem sa opýtat ....čo po zákroku ?musí byt fit hned aby nás pustili alebo čo ?

xlucia
6. jún 2012

@miskachrumka musi dobre reagovat pro prebrati na anestezu a nesmie mu to zacas krvacat. keby nahadou hej, tak to vyvrati, lebo krv je nestravitelna. ak bude ok, tak vas pustia a bude jest doma par dni kasovitu stravu izbovej teploty

miskachrumka
6. jún 2012

@xlucia ahá tak že 5 dní niečo mixované ?
a akurát teplé?!
dufam že to bude okej ☹

gocrazy
10. júl 2013

@emate ahoj prosim ta reagujem na tvoj prispevok ohladom orl piestany, neviem sa nikde dopatrat na nete webova adresa mi nefunguje...nevies mi povedat, ci este funguju,pripadne iny kontakt?dakujem.

danielatn
2. aug 2013

@gocrazy Dobry den, klinika stale existuje a su fantasticki !!! Pristup, starostlivost, odbornost. 10.7.2013 sme boli s nasim 3,5 rocnym syncekom na vyberanie nosnych mandli. Vsetko prebehlo nastastie v poriadku. Myslim, ze teraz maju s operaciami dovoleku, lebo to bol posledny mozny termin v juli. Dalsi nam vraveli, ze by bol az v polovici augusta.
Vela stastia

yanielka
2. aug 2013

@danielatn maju aj nejaku funkcnu webovu stranku???? neviems sa ani ja dopatrat dakujem

danielatn
2. aug 2013

myslim, ze to bola ta klinika.sk, ale asi maju nejaky vypadok - mozno kvoli tym dovolenkam 🙂

pepppe
5. aug 2013

prosim vas nemate niekto kontakt tam knim do Piestan?neviem sa tam dopatrat a ta stranka nefunguje,dakujem

danielatn
5. aug 2013

@pepppe tel.c. je: 033/7735091 - to je na ORL

pepppe
5. aug 2013

@danielatn to je rposim ta tam do tych Piestan???Dakujem 🙂

danielatn
6. aug 2013

@pepppe ANO, priamo do ambulancie ORL, kde robia konzultacie (kedze sa treba objednat, stoji to 5 EUR) a nasledne po operacii na tej istej klinike v plnej narkoze (100 EUR) aj opatovnu kontrolu - to sme uz nic neplatili. Opat sa budem opakovat, ale su fantasticki. Druhych najlepsie investovanych 100 EUR v mojom zivote (prve boli za epiduralku 🙂 )

raona
6. aug 2013

Ja som bola s dcerkou na vybere nosnej mandle v nemocnici v TT, nemam im co vytknut takisto a 100 eciek mam usetrenych... nemali sme ziaden problem s nikym v nemocke... 😉

pepppe
6. aug 2013

@danielatn dakujem ,asi pojdeme tam hlavne ench nema ziadnu traumu s doktorov a z nemocnic,,tak naco tam byt dva dni,ked nemusime ,

adga25
4. okt 2013

@raona Ahoj, ja mam odporucenie pre syna na vyber nosnej mandle a rozhodujem sa ci do nemocnice v TT alebo do Piestan. Kolko ste tam boli? A robil vam to niekto konktretny alebo kto prisiel na radu? Dik za info

raona
4. okt 2013

@adga25 ahoj, boli sme tam celý den + noc, teda rano sme prisli na 7:30 .. kým nas "ubytovali" a podpísali sme papiere bolo 8:30 a potom sme už len čakali na izbe na zákrok, bolo ta,m s nami ešte jedno dievčatko s mamičkou na izbe, tak sme sa vzájomne podporovali.. najskôr dali oblbovačku tomu dievčatku a po cca pol hodke si prišli po ňu na sálu, neskôr prišiel rad na nás.. po cca 40tich min. mi ju doniesli naspäť a chodili kontrolovať, bo ešte stále spala.. potom sme ju postupne a pomaly preberali.. Operoval ju primár + ešte jeden dr., a nemali sme ho vybratého, myslím, že takto operujú bežne, nemali sme žiaden problém, sestričky boli ústretové a milé.. prečkali sme noc a na druhý deň ráno, najskôr bola vizita, potom raňajky a tuším okolo 9:30 sme odchádzali z nemocky...

adga25
7. okt 2013

@raona dik za info. este otazka, museli ste byt uplne zdravy vsak?

raona
8. okt 2013

@adga25 áno presne, úplne zdravý...