Výmena kožnej lekárky

linki90
23. aug 2022

Ahojte s malým chodím do iného okresu k detskej kožnej lekárke bola som tam 2x no ,poslednà návšteva stačila ,objednaní sme boli na čas a čakali sme hodinu ,sedela som s malým v čakárni neklopala som nepindala no malý začal samozrejme plakať lebo však už dlho mu bolo čas na spanie a nevedela som ho utíšiť (2 roky)
Setrička vyšla že nech si decko utíšim a že màm čakať ,keď som sa ozvala že máme termin na 10.20 a to bolo už skoro pred 12 tou že oni nestihajú keď sa mi nepàči máme isť inde,nakoniec som teda odišla lebo malý to nevydžal.Inak doktorka je ok len ta sestrička no.Ale otázka je všetky papiere mám u seba boli sme tam raz a dala mu mast keď teraz chcem isť k inej kožnej,môžem? treba jej zavolať že proste nech si ho vyradí že už neprideme keď ma doslova sestricka vyhodila? a nová kožná už v našom okrese ho vezme? či budem musieť vysvetlovať ďakujem

viestta
23. aug 2022

Nepotrebuješ nič, zober papiere k novej doktorke, viac ti netreba

linki90
autor
23. aug 2022

@viestta ďakujem

andyyy1111122
4. dec 2022

@viestta ahojky. prepáč, že otravujem. Ak som bola len piatok pri svojej kožnej a chcem ísť k inej sa poradiť už zajtra tak môžem? Mám poslednú správu od svojej. Môžem zmeniť zo dňa na deň kožnú ak niesom spokojná?

1mina
4. dec 2022

Ja som s dcerou normalne sla.od jednej k druhej bez vsetkeho ani som nejak nad tim nerozmyslala, iba som povedala druhej ake.masticky atd mala dotedy od prvej koznej

andyyy1111122
4. dec 2022

@1mina Ďakujem 🙂

viestta
4. dec 2022

@andyyy1111122 kozna nie je lekar prveho kontaktu, ktory berie za pacienta kapitacie, takze zmnenit ho mozes kedykolvek

andyyy1111122
4. dec 2022

@viestta Dakujem velmi pekne 🙂