Vyrážky na nohách a rukách, neskôr aj na tvári

lienkatt
28. dec 2012

ahojte!
mame taky problem s nasim 10 mesacnym syncekom. problemy zacali najskor s hnackami... vysli mu ale nasledne dva vrchne zubky, tak sme to velmi neriesili - mysleli sme si, ze je to tym. nasledne sme boli na poradni a pani doktorka nam povedala, ze sme prechladnuty, pretoze maly mal sopliky a tiez aj trosku kaslal. dostali sme kalciovy sirup od kasla, fenistilove kvapky a tiez aj sprej do nosa. o hnacke sme jej povedali, ale tiez to pripisovala k zubkom. ani nie otyzden sme sa vratili k pani doktorke, pretoze hnacky neustupovali a zacal mat velmi zapaleny zadocek. ☹ natierali sme ho Imazolom, dostali sme smectu a probiotika.... hned v tu noc nas maly dostal teploty a takto to islo tri dni. po troch dnoch sa mu objavili vyrazky po nohach a po rukach a dnes ma tieto uz aj na tvari. isli sme teda znova za pani doktorkou... ibaze ta nevedela, co by to tak mohlo byt. vraj 6.choroba vyzera inak. tak neviem.... vyrazky ma uz asi tyzden.... mohli by ste mi prosim poradit, co by to tak mohlo byt? dakujem

quercusw
3. júl 2016

ahojte najprv dostala mala presne to co popisujete moja bola s nou u lekara a predpisali jej iochtyolovu mast kortikosteroidnu emulziu(nechapal som naco a mal som nervy) a fenistil.. tak som to malej natrel a o 3 dni vu a la chytil som to aj ja 2dni horucka jak blb priputany k lozku nasledne neznesitelna bolest v krku a asi o 12 hodin neskor som mal ruky a nohy posiate prekliatymi drobnymi vyrazkami. Palia, svrbia cele dlane a chodidla mam to akoby nakompletku zapalene okolo kazdej jednej vyrazky. a to ich ma hodne na pohotovosti mi doktor povedal ze to je virozne a dal mi panadol... 🙄 🙄 🙄
tak som skusal vsetko mozne a nic nepomaha jedine co mi trosku ulavuje od potiazov je tekuty puder s mentolom a zajtra idem k obvodnej nakolko je akurat vikend. myslite ze by to mohlo byt toto?
postujem link
http://spuntik.zoznam.sk/cl/1000725/1412955/Poc...
https://microbewiki.kenyon.edu/index.php/Coxsac...
dajte mi co najskor vediet lebo ak ano dufam ze sa to na tvar nedostane...