Vyrážky na ručičkách 17 mesačnej dcérky

baska1987
4. jún 2015

Ahojte maminky.mam taky problem. Dcerka ma 17mesiacov a na rucickach sa mi vyhadzala. Boli sme s tym u koznej,dala jej kvapky Fenistil a masticku Locoid Lipocream ale uz presli 2tyzdne a jej to nemizne. Viete mi na to nieco poradit? Dakujem.

lilimoni
4. jún 2015

To vyzera ako alergia 😖 nestrkala niekam paprcky? 🙂

tappetty
4. jún 2015

Ahoj Nechcem a strasit ale presne take iste sme mali my, pred 2 mesiacmi, kuili sme si morske prasiatka a mala sa vyhadzala presne ttakto, tak sme morcata dali prec ale pomesiaci sa jej to rozsirilo az na laket, dermatovenelogicka tvrdi ze je to atopicky exem, co si ja nemyslim , kazdopadne zabral nam = oreganovy olej potierat 3 denne a holtov krem uz tam nema ani jednu vyrazku, rozhodne ale treba zistit ze z coho to ma, drzim palce

milota164
4. jún 2015

Ahoj z fotky nevidiet ake to ma , je to skor suche? Ak ano skus Bepanthen , nam pomohol na vyrazky poradila mi to kamaratka a kedze sme ho mali doma,pouzivame ho aj na zadocek tak som skusila a pomohlo.Drzim palce

lilimoni
4. jún 2015

Alebo aj zinkovu mast mozes skusit 🙂

baska1987
autor
5. jún 2015

ziadne domace zvieratko nemame tak netusim z coho to moze mat. Dnes sme boli znova u koznej a skusila inu mast,tak dufam ze to zaberie. Dakujem

baska1987
autor
5. jún 2015

@milota164 o bepanthene som uz pocula,tak ked nepomoze mast co nam dala dnes kozna tak vyskusam.dakujem