Vyrážky na ruke 10 mesačného synčeka

31majka12
8. júl 2012

Ahojte babenky poradte co s tym?
Maly ms 10mes a je uz 3 den osypany hlavne na ruke- od ramena az dole takymi vacsimi cervenymi vyrazkami.
Najprv som si myslela ze su to potnicky,lebo tie mal aj na hrudniku,chrbte nozickach okolo plienky a na tvari a pod krkom.
Davam mu fenistil kvapky,do vcera som potierala tie rucky fenistil gelom.
A vcera vecer po kupani som natrela holtovym kremom,a rano -potnicky zmizli ale na rukach tie vyrazky zostali.
Dostala som tip na Calciove kvapky.
A pediater povedal ze to moze byt aj virus -ze niekto nan reaguje vysypom,iny zas hnackami a dalsi horuckami....ze to musi prejst same,ze mam pokracovat tym fenistilom.
Suseda povedala ci to neni alergia na slnko....ze davat faktor 50 najlepsie eucerin---tak dnes som ho tak natrela.
Doteraz som natierala niveou-faktor 50.
A teraz vcul-----BABO PORAD!

31majka12
autor
8. júl 2012

@katren no pozerala som ale nic nesuvisi z mojim problem...ale vdaka za radu

cicimon
8. júl 2012

@31majka12 ides sa riadit radou pediatra alebo skusat co ti kto poradi?

euka210
9. júl 2012

no my mame tiez potnicky a tiez sa malemu urobili na rukach, co som nechapala, ved ani oblecenie tam nema, keby alegria tak ma aj nozky. Ruky ma ovela horsie ako trup, kde je len sem-tam nieco. Kezde mast na potnicky od detskej nepomohla, tak sme dnes putovali na kozne ci su to naozaj potnicky...a su. Ja natieram 30 OF. Mame kupat v hypermangane. Tak som sama zvedava, ci to zmizne...ale najviac ma tesi, ze sa ochladzuje, to by mohlo problem vyriesit 🙂 Myslim, ze treba pockat, cas ukaze, ved nic vazne to nie je. Ono, ked to ma v strede bielu bodku tak su to potnicky, hoci to aj u nas vyzera ako zapalena vyrazka.

bpredaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz