Vyrážky na tele u dcérky

lenicka298
3. okt 2023

Ahojte,
dcérka mala v piatok večer teplotu 39,1. V sobotu rano 37,8. Potom už teplotu nemala, no bola slabá, mala kašeľ. Od nedeli ma cele bruško aj podbrusko a chrbatik takto vysypaný. Je to do červená, len sa to nedá riadne odfotit. Dávala som jej len klasické lieky na teplotu mig junior,/ paralen (posledný mala v sobotu). Na kašeľ som jej dávala sirup - stop kašeľ, a od nedeli solmucol prášky. Všetky lieky jej dávam vždy, keď ma kašeľ, teplotu... nejedla nič iné.
Ešte rozmýšľam, ze som zmenila prášok na pranie, no nohy nemá vôbec vyhadzane. Z čoho by to mohlo byt? Ďakujem

waitiekatie
3. okt 2023

kolko ma rokov? moze mat siestu chorobu. ta byva tak do 5r. zvacsa ju mavaju mensie deti. svrbi to? pripadne moze mat sarlach. neboli ju hrdielko? asi by som zasla k detskemu, nech jendoznacne urci diagnozu, aby ste vedeli co prekonala. ak ma sarlach, bolo by treba antibiotika. na siestu chorobu atb netreba, to je virusove..

lenicka298
autor
3. okt 2023

@waitiekatie ďakujem. Tento mesiac bude mať 5 rokov. Nesvrbi ju to, ani ju neboli hrdielko. Ma ho kúsok červené, ale už aj kašeľ prešiel.