Vyrážky na tváričke u mesačného bábätka

lenka_90
30. mar 2022

Ahojte maminy,

mojej malej sa na tvaricke vyhodili vyrazky, nemyslim si, ze je to nieco co som zjedla ja. Moze to byt novorodenecke akne alebo myslite, ze radsej s tym ist k doktorke?
Fotecky prikladam 🙂

july0
30. mar 2022

Novorodecke aj moj to mal do 4m aj flaky cervene joj som sa vzdy stresovala je aj reakcia na vzduch hovorili mi v nemocke ked som bola takze nebojkaj 😊

marianna_peskova
30. mar 2022

Vyzerá to na akné. Ja som ho potierala repíkom, do pár dní zmizlo.

zojanka
30. mar 2022

@lenka_90 Akné. Nechať tak, zmizne samé. U nás cca v 7týždni zmizlo.

54tinka54
30. mar 2022

@lenka_90 ano, novorodenecke akne. Pediatricka povedala že s tým nič netreba robiť, že vymizne samé (bábätko sa ešte čistí po pôrode).

izabela181
31. mar 2022

@lenka_90 môj maly mal presne takéto ak nie horšie 🙈 doktorka nám radila kadečo ale nakoniec zabralo to že som mu tvaricku začala natierať krémom La Roche posay Lipikar a za pár dni sa to zlepšilo…doteraz po kúpaní mu tým natieram tvar a nemal odvtedy nič 😊 už má 8 mesiacov

sarahh09
31. mar 2022

@lenka_90 môj syn to mal a zabral do troch dní holtov krem .Smrdi ako nafta , ale je perfektný predpísala nam ho doktorka. Same to nezmizne,moja skúsenosť.

zooeynka
31. mar 2022

Mne povedala pediatricka ze to sa dieta cisti od mojich hormonov. Zmizne same, nic netreba patlat, pokozka si s tym krasne poradi

sarahh09
31. mar 2022

@zooeynka ja som čakala tiež či to zmizne a nič.
Potom pomohol ten krém a viac to nemal.

zooeynka
31. mar 2022

@sarahh09 tak u nas to trvalo aj 5-6 tyzdnov kym to zmizlo....