Vyrážky okolo pusy a nosa 18 mesačného dieťaťa

mirka479
17. júl 2020

Ahojte.Chcela by som vas poprosit o radu.Moj syncek ma uz od jesene drobne cervene vyrazky okolo ust a nosa,poatupne sa to rozsirilo.Ma 18 mesiacov.Idu nam stale zubky a cumlik ma tiez rad;neviem ci by to mohlo byt z toho.Poskusala som uz vsetko mozne,bepanthen;sudokrem,zinkova mast;bioderma krem;...momentalbe mam miesany kremik od Dr.sice zaberie pekne;ale ked prestanem natierat ma to znovu.Teraz som zacala natierat cisty aloe vera gel.Citala som uz aj ine fora;ale ak by tu bolniekto kto to mal a zbavil sa toho,bola by som rada za radu🙂

zuzka251
17. júl 2020

@mirka479 to je u deti bezne, zo slin, cumlika, dotykom ruk.. vhodne su vysychave obklady z cierneho caju a kozmetiku vynechat uplne, nemastit nicim. aky krem vam dala dr?

mirka479
autor
17. júl 2020

@zuzka251 kremik je miesany,a na tegliku nie je nic napisane.

evka94
17. júl 2020

@mirka479 skúšali ste LR? Aloe je super ! Odporučila by som SOS sprej (my ho sami používame na všetko. Aj teraz mal dupu zaparenu a na druhý deň nic )ale skúsila by som urcite tiez niečo na posilnenie imunity ak sa to stae vracia 🙂) keby niečo kľudne mi napíšte

mirka479
autor
17. júl 2020

@evka94 ano LR som mala vypozicany od svagrinej,a teraz som obj.ale inu znacku je 100%prirodny.Zatial tie vyrazky ma;ale nie su tak zapalene;a pokozka mi pride suchsia.A ten sprej sos je tiez z aloe vera?a na tu imunitu,co by som mu mala dat?

vikybotka
17. júl 2020

Nám pomohol Imazol 😊

evka94
17. júl 2020

@mirka479 + 12 dalších bylín a na imunitu by som nasadila colostrum alebo aspoň vitamíny (záleží teda od toho či prijima dostatočne množstvo ovocia a zeleniny aj teraz a pripadne či má iné ťažkosti/problémy ktoré sa prejavujú a od toho teda buď colostrum alebo vitaactiv 🙂

evka94
17. júl 2020

@evka94 chyba mi tam začiatok 🤣 áno obsahuje 83% aloe vera + 12deuhom dalších bylín 🙂)

mirka479
autor
18. júl 2020

@evka94 zo zeleniny mi papa mrkvu,petrzlen,uhorky,hrasok toto ma pravidelne;ovocie nemusi papal ceresne a jahody zo zahrady;teraz hrozno ine mi nechce.Papame este stale 2x denne UM tam su tiez nejake vitaminy.Problemy zdravotne som ziadne nepostrehls;ani chory nebyva.Jedine stolicu mavame tvrdsiu.Vyhadzal sa na jesen;potom ako mal 3 dni horucky a nato sa vyhadzal na telicku.A niekolko dni potom sa mu objavili okolo pusy.Ak to stym suvisi.A ktore colostrum by si mi odporucila konkretne.