Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyrážky po chorobe

celiaticka
23. sep 2014

Ahojte touto cestou vas prosim o pomoc jedna sa o to ze maly syn 11mes mal chorobu ruka noha usta az tak ze sme museli ist na pohotovost a tam ze mame byt kludny ze to prejde tak aj bolo.No potom sa mu spravili nejaake vyrasky na chrbte oblasti krizou tak som myslela ze s plienky ale nie aj sme mazali kremom na ritku len to na chvilku utlmilo a potom ze nedam a hruza sa mu to rozsirilo skoro na cely chrbatik. A hlavny problen co je to je ze na doky decka poslala na kozne, ja ze ok sak treba. Baby myslela som ze tu osobu asi nakopem a poslem niekam na fedinke kozna noodporucam. Decko mi ani doktorka nevidela a ten sestricka ci neviem citat decka beru teti a teti a na chodbe decko akoze kukat skoro ma .... a obliekat ho na chodbe des a hruza a nejaku mast co ani doktorka podotikam nevidela a co setricka je ona?!dala a mame sa ukazat potom a potom pristupe som sa strasne podotikam nahnevala lebo neslusne sa nemozem vyjadrit na tu osobu tak decko mi moze skapat ze je nervak a nespi co ho to omyna a ja mam cakat do piatku ze len tedi deti beru vzivote k nej nejdem radcej ci odrezem jazyk ako jej len volat. A preto vas pekne prosim o kontakt na fakt dobru doktorku koznu decku lebo toto ma dneska pochovalo. A co horsie stale sa mu to siri po tele a tak chudacik nech sa netrapi je mi ho strasne luto ale fakt neviem ku komu ist......

tominko2612
23. sep 2014

skus sa upokojit a napisat prispevok zrozumitelnejsie, pretoze je tazko pochopitelny. Chapem, ze ide o nejaky kozny problem, ale neviem, ci to takto bude niekto vediet posudit cez net, skor asi zmenit kozneho doktora. Koziari ale zvacsa nemaju uplne presne overene, co uplne presne na akesi virazky funguje...skusaju. Skus http://www.dermason.sk/

gubcikova
23. sep 2014

prepáč ale v téme ti neporadím,ale tvoje vyjadrovanie o tvojom dieťati 😕 ma zarazilo.ako môžeš na svoje dieťa napísať decko,skapať 😕 😔

celiaticka
autor
23. sep 2014

prispepok sa zrusi dakujem za pochopenie

kivinka
23. sep 2014

@celiaticka ak správne chápem a hľadáš detského kožného, choď na Kramáre. ale budeš potrebovať nový výmenný lístok od detskej lekárky
http://www.dfnsp.sk/2013/index.php/kliniky-a-od...
pozri dole - Informácie pre rodičov. a priprav sa na dlhé čakanie (alebo sa objednáš a zaplatíš cca 10e)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli