Vyrážky u 8 mesačnej kojenej dcérky

zuza.m
27. sep 2012

baby poradte .mala ma 8mes je kojena a papa ovocne zeleninove a mliečne jedla.už asi mesiac nas trapia vyražky.prvy den je to ako štipanec od komara,na druhy den sa tvori vyražka podobne ako pupak v puberte,postupne mizne začervenanie ale pupak ostava aj niekolko tyždnov, možno aj viac ako mesiac, je vidiet suchu vyžaku ako keby na vytlačenie, ma tzo len na tvaričke a jednej ručičke na zapesti.boli sme u detskej dr ta povedala že alergia to nieje.dala mast ktora pomože ale velmi malo ked že si to mala hned niekde otrie,včera sme boli u kožneho .ten sa vyjadril že je to alergickeho povodu,mam vylučit lepok ,vajco, nemate niekto skusenost ake su prejavi na takyto alergen??papat je chuti .bruško ju neboli ,kaka pekne,dokonca že to može byt alergia na zajaca ,ale vyražky boli ešte skor ako sme kupili zajaca,

strapco13
27. sep 2012

@zuza.m vyluc aj kravske mlieko..cize ak ma mliecne jedla s UM tak aj tie, UM je z kravskeho mlieka

zuza.m
autor
27. sep 2012

kravske mlieko ma ine vyražky ,prvy syn ma alergiu na bkm a laktozu ,maval koliky,hlienovu stolicu a drbne vyražky pri ustach.toto su pupaky ako v puberte.dokonca som take iste pupaky mala aj ja na ruke a na nohe .preto s ami nezda že ide o alergiu,

evelin325
27. sep 2012

@zuza.m môjmu synčekovi sa robí presne to isté, presne to vyzerá najskôr ako štípanec od komára, postupne to začervenie, tiež sa mu to robilo na tváričke a ručičke, viac na tej ruke. Po doktoroch s tým už s ním nechodím, lebo oni len tápajú a experimentujú a tiež mu na to žiadnu chémiu a hormonálne maste nechcem dávať. Ja mu teraz na to dávam homeopatiká, za 2 dni je po pupáku, a už sa mu to ani tak často nevyhadzuje.

zuza.m
autor
28. sep 2012

@evelin325
a ma to byt alergia alebo kožny problem,?čo beriete za homeopatika??mojej malej to dlho je vdiiet aj mesiac jeden pupak a vy mate po dvoch dnoch preč?a predtym ste ich mali tiež tak dlho??

evelin325
28. sep 2012

je to reakcia na niečo ale neviem na čo, mal to asi 5 krát, ale fakt neviem zistiť prečo, keď som mu na to nič nedávala tak sme to tiež mali dlho, teraz to robím tak že rozdrvím tabletku dám mu to do krémiku a nanesiem na pupák a super, neviem si to vynachváliť, my sme tým vyriešili aj afty, lepšie nám prešli horúčky, aj keď máme nejakú ranku, skôr sa nám zahojí http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14936367&tab=0

oxana1212
5. sep 2014

@zuza.m aj my mame take vyrazky. maly na rukah nohach na brade a ja na bruchu. neviem co to je.

zuza.m
autor
5. sep 2014

no boli to štipance od komara ktore jej ostavaju ešte aj dnes dobry týžden aj dva