Výsyp - suché mapky s fliačikmi na hrudníku a chrbátiku

pertulik
20. máj 2014

prosím vás malému pred týždnom vyšiel prvý zúbok, od včera má teplotu a cca dva dni je vysypaný po hrudníku a na chrbátiku, myslím, že ho to nesvrbí, vyrážky sú neni hnisavé, skor to vyzerá ao také suché mapky s fliačikmi. Môže to mať zo zúbkov? stretli ste sa aj vy s niečím takým?? prosím o radu lebo som zúfalá už :(

0604katka
20. máj 2014

nechytil nahodou 5 alebo 6 nemoc??

jamabe
20. máj 2014

Ak mal vysokú teplotu 2-3 dni, tá náhle klesla a potom sa vysypal - tak 6. choroba

sabina1975
20. máj 2014

@pertulik ahoj aj moja mala ma taky vysyp nema teplotu ani zubky sa nejavia nemenila som prasok na pranie avivaz ani do stravy sme nic nove nedavali lekar nam dal fenistil a v piatok na kontrolu a tiez nevyzera ze by ju to svrbelo

pertulik
autor
20. máj 2014

@0604katka nie ta to nevyzerá :/ teploty mu nabehli až teraz tieto dva dni, ale teraz ju má zase ok.
@sabina1975 aj my máme fenistil, ale malý je po nom strašne ospatý a nervozny :/ ja neviem z čoho to može mať tak zrazu. nič nové nepapal tiež prášo som tiež nemenila ani mydlo ani nič :( a zrazu toto :( a to máme všetko domáce, aj zeleninku aj ovocie jedine banán sme kupovali ale na ten reagoval tiež fajn :/