Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyťahovanie nosných mandlí v Žiline

tvik
31. okt 2012

baby mate niektorá skusenosť s vyťahovaním nosných mandlí v Žiline? Ako to tam chodí a tak! My ideme s 4 ročnou dcerkou a chcela by som vedieť nejaké detialy čo a ako? Ide byť uspatá, ale niekde som čítala, že to nie je uplne uspatie len trošku. A môže byť matka s ňou až kým nezaspí? Dik za každú radu 🙂

martinkatinka
31. okt 2012

Moja sestra tam bola s dvoma synmi, 7 a 4 ročným, boli tam jeden deň, na ten "jednodnovej" chirurgii, boli len čiastočne uspatí, mali to umrtvené, chvílu si tam poležali a potom šli domov. Obaja rodičia boli s nimi na izbe.

luna22
31. okt 2012

nechcem strašiť, ale ja by som na 1 dňovú nešla, nevedia prompte reagovať, ak sa niečo dokašle. Viď prípad tento rok dievčatka 😢
1 dňová v Žiline som počula spokojnosť, čosi viac platíš ako , keď ideš na normalnú

tvik
autor
31. okt 2012

@martinkatinka a nevieš či boli s nimi až do uspatia?

martinkatinka
31. okt 2012

@tvik boli s nimi celý deň, len na "operačku" nemohli ísť

espri25
31. okt 2012

Mojmu synovi vyberali cca dva tyzdne dozadu v ZA ..boli sme tam asi dve hodiny super mozem doporucit

tvik
autor
31. okt 2012

@espri25 môžem sa spýtať ako to prebiehalo? Lebo fakt ja som uplne vedľa, ked človek počuje čo sa môže všetko stať, ale mi nemáme na výber ☹ a ešte vnímal ked ho brali na operačku bez teba?

espri25
31. okt 2012

tvik my sme boli u Mudr Mazura je to sukromna ambulancia ..sme z MT a tiez sme nemali na vyber syn ma 4 roky a je neustale chory.Prisli sme tam rano o pol osmej sestricka mu dala kvapku do jednej nosovej dierky 😢 a za cca 5 minut bol tak trosku mimo bola som s nim na izbe ..teda maju tam iba jednu izbu je to taky rodinny domcek pustili mu rozpravku 😝 a bolo Tado sa stale usmieval smial vobec nevnimal co sa s nim bude diat ..o par minut prisiel pan doktor zobral si ho na ruky ze sa idu kuknut na operacnu salu...ktora bola hned vedla izby a za cca 3 minuty som ho mala pri sebe naozaj bola to rychlovecka a o dve hodky sme cestovali smer MT 😉 😉 pocas dna ho to nebolelo neplakal nic ..super a tuto metodu robia iba v ZA teda konkretne pan doktor Mazur neuspava nic iba dva kvapky po ktorych dieta nema ziadne nega.skusenost s mandlami alebo bolestou..plati sa 35 euro ..mimochodom je to byvaly primar z nemocnice

tvik
autor
31. okt 2012

@espri25 my sme tiež z MT a tiež máme 4 roky! Ja neviem, ale myslim, že sme objdenaný na poliklinike, dala nám číslo doktorka z MT z krčného! Tá sestrička my tiež vravela presne toto, len som si nie istá či je to ono! Ako ste sa k nemu dopracovali? Ešte nám sestrička vravela, že tam chodí ku nim aj anasteziologička z MT, tak neviem 😨 A najhoršie zo všetkého, že naša malá sa nechce dávať vyšetrovať doktorom, všetko jej môžu len nie chlap 😝

espri25
31. okt 2012

☹ moj syn mal rok a pol zapal stredneho ucha kazdy tyzden tak nam pomohla nasa obvodna a dala nam kontakt na doktora v ZA klop klop pomohol nam ako nikto ...tiez som sa bala lebo moj syn zbada doktora a koniec plac...krik ale chvala bohu dopadlo to dobre a hlavne rychlo

tvik
autor
31. okt 2012

@espri25 nevieš náhodou ako objednáva! Či budeme čakať dlho? Našla som jeho web stránku tak tam skusim zavolať? 😉

espri25
31. okt 2012

viete co objedna Vas hned na druhy den ..naozaj skuste mozem len a len doporucit!!!! urcite nebudete lutovat

tvik
autor
31. okt 2012

@espri25 diky moc hned piatok tam skusim zavolať a uvidim čo povie! Teraz sme na antibiotikách až do buducého piatku a tam kde som volala asi to bola poliklinika nás objdedanali na 22.11., takže ked to bude skorej budem rada aby sme dovtedy náhodou zas neochoreli 🙂 A je mi ľúto aj malej, stále doma, ešte aj zo školky som ju na november odhlásila a ozaj to odštikne všetko?

tvik
autor
6. nov 2012

@tvik tak a sme objednaný u doktora Mazura! Boli sme tam včera na vyšetrení a tiež potvrdil, že mandľa von, tak nás objednal na budúci štvrtok! Tak som zvedavá ako to zvládneme 😨 Ďakujem pekne za radu 😉

tvks
2. jún 2013

mohla by som poprosit kontakt na doktora Mazura?Tiez nas caka vyber mandli 4 rocneho synceka astrasne sa bojim!A kde ma anbulanciu ten DR.Mazur?Dakujem a je stale aktualna cena 35eur?

violetka1
10. júl 2013

nas to tiez caka. AJ dcera aj syn- hlavne takmer 4 rocny syn takmer stale chorý, vynecháva skôlku skoro 1rok, hrdlo, usi, dutiny nosne, nahlas rozprava- asi nepoucuje dobre ☹...neustale nalezy zo sterov hrdla i nosa, tiez sme dostali radsej odporucaneho sukr. Dr. Mazura, ako statnu ORL ambul. v ZA, i ked teda obe su kvalifikovane- volime asi neformalnejsi rodinny pristup.

andrea314
2. máj 2015

@espri25 dobry den prosim vas boli ste u pana doktora Mazuru

24tinulik24
2. jún 2015

@andrea314@ano maly ma tracheotomiu a chodime len k panovi doktorovi mazurovi. V Ziline je pre nas TOP ma skvely pristup vzdy ked mu zavolam ze neni nieco v poriadku nema problem nas zobrat...

sasena033
2. jún 2015

Aj ja chodim s oba detmi k nemu a min rok v auguste bral synovi 6 r mandlu bez problemov a veskerych narkoz 😀 o dve hodky sme boli doma bez bolesti a nic nepamatal

andrea314
3. jún 2015

@sasena033 dobry a pomohlo vam vytahovanie mandli to ste vytahovali nosne?my byvame dost casto chory a mala ma 4 roky dakujem za odpoved

sasena033
3. jún 2015

Ano urcite pomohlo aj moj byval castonuz v 3 r mal ist no nebolo to nejak akutne tiez casto chorz no ale ked mal 5 r prisli sme nato ze slabsie pocuje co bol nasledok mandle mu tlacila po vybrati sme chodili este na kontrolu fukali balonik tearz je to ok aj uz je menej chory aj ked tonnemusi byt zrovna koli tomu uz pojde do skoly tak imunita je lepsia

andrea314
4. jún 2015

@sasena033 ďakujem pekný deň 🙂

micva
29. mar 2016

ahojte, pred výberom mandli je potrebne zobrat krv, bez problemov vam vzala vasa pediatricka, kedze dr. mazur nie je so ziadnou poistovnou?

sasena033
29. mar 2016

@micva ano aj nam brala obvodna

micva
29. mar 2016

@sasena033 a platilo sa, ze? aspon nasa mi povedala, ze ked on nema poistovnu ziadnu, tak sa plati aj za odber 10e tusim
a pomohlo to vybratie? my ideme na nosnu mandlu

24tinulik24
29. mar 2016

Ak vam bere krv pediatricka neplati sa. Staci povedat ze potrebujete predoperacne. Vysledky zanesiete dr.mazutovi. to keby dom za kazdy odber mala platit to sa nedoplatim..

sasena033
30. mar 2016

Nie neplatila som ano pomohlo teda zlepšilo sa to

micva
30. mar 2016

ja 10e za odber u mojej, nechapem preco, ked mame poistovnu a ona s nou zmluvu, ale nevadi, hlavne nech to pomoze. dik za info @sasena033

sasena033
30. mar 2016

No neviem veru ale tak hlavne aby pomohlo a koli čomu idete ? Môj bol stále chorý no potom veľmi slabo počul na jedno ucho tak ju vybral fukali sme do balóna a fajn @micva

micva
30. mar 2016

na jedno ucho pocuje len 50 decibelov, takze preto, balon nema sancu nafuknut.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli