• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výtok u 8 - ročného dieťaťa. Treba navštíviť doktorku?

autor
nic sa jej v skole nestalo len sa stresuje ked idu pisat nejaku pisomku,diktat.... pritom je velmi dobra ziacka ma same 1.skratka vraj si neveri.lieky zacnu zaberat az za 10 dni na kontrolu ideme o 2 tyzdne
12. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina tak drzim palce aby tie lieky brala co najkratsie :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co stym vytokom?
12. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, ja som mala tiez podobnu skusenost, uz som to tu niekde pisala. Ja si myslim, ze neurologicka vie, ako ma malu liecit. Moja dcera mala tiez same jednotky a straaasne sa tesila do skoly v prvej triede az tak, ze jej zacali tiky na tvari. Najprv sme boli u ocneho a ten nas poslal na neurologiu, nedoporucoval psychologa, ze tam sa to bude len vliect. K neurologicke sme chodili 3 mesiace, jeden mesiac mala lieky, ktore jej nezabrali, ale po mesiaci zmenila liecbu a za tyzden jej zmizli tiky, len este tusim do dvoch mesiacov brala lieky. A odvtedy ma pokoj. Jedna jej spoluziacka mala to iste a naposledy, ked som ju videla, este stale ma tie tiky v tvari a to je uz pubertacka.
12. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ten vytok-mam jej prat bilyzen v deckom prasku a uvidime co potom
13. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes sme mali opakovaný odber moču, pred týždňom mala dcérka leukocyty 10, teraz 15,a má tiež vysoké erytrocyty. Predpísala nám Biseptol a po vianociach máme ísť na urológiu. Mala aj niektorá z vás zlé výsledky. Napíšte mi prosím vaše skúsenosti a liečbu. Ďakujem.
22. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martul Dobrý deň, moja dcéra má 5 rokov a taký istý problém ako vaša. Ako ste postupovali, boli ste u lekára, alebo
ste jej doma niečo naordinovali. Prosím pomôžte. Ďakujem za odpoveď.
27. jún 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok