Z čoho sú tieto vyrážky na ručičke?

mishka27
29. okt 2014

Ahojte,mamicky prosim vas neviete mi povedat z coho alebo co au tieto pupaciky ktore som dnes vecer objavila malej na jednej rucicke.(dostipanie to nieje)
Dakujem

zita19
29. okt 2014

neviem z coho ma vyrazky, ale mala by si jej ten náramok cim skor dat dole. Uz sa jej zarezava do rucky.

sense
29. okt 2014

Naramok daj prosim ta dolu ved to ma zarezane v rucicke, a to vyzera akoby postipane

mishka27
autor
29. okt 2014

Preboha ,mam podnim ruku.mala ma baculate rucky tlacim jej nato tak to tak posobi.Da sa zvacsit a zmensit.NEZAREZAVA SA JEJ!!!
nie som predsa blba preboha..poriadne si pozrite ti fotku.
Dakujem za odpovede!

lyzzy
29. okt 2014

@mishka27... Jednoznačne dostipane.....a áno zarezava

mandarinkadarinka
29. okt 2014

My sme mali tiez take, zmizlo to asi za tri az štyri dni....

zita19
29. okt 2014

@mishka27 nezarezava sa to ked mozes medzi rucicku a náramok strcit prst. Ked nie je najvyssi cas s tym nieco robit. Len tak mimochodm: To ma furt na ruke? Vo dne v noci? Pri hre aj pri kupani?

mishka27
autor
29. okt 2014

boze ako to vy len viete aky je ten naramok z druhej strany asi mate moje dieta doma.MAM TAM ZOSPODU RUKU A TLACIM JEJ TAM NA RUCKU CIZE TO TAK POSOBI.dostipane to nieje!!!!ma to pupaciky na ktorych su biele akoby hnisave vrcholceky.
Boze keby som vedela aky su ludia ani to sem nedavam...Chcela som radu nie taketo keci preboha ženy!

lyzzy
29. okt 2014

@mishka27.. Presne ako píše Zita....jeden prst.

mishka27
autor
29. okt 2014

@zita19 vopchap tam aj dva prsty.vobec ma nepocuvate!

maslenka47
29. okt 2014

@mishka27 ked vies vsetko najlepsie, preco sa pytas na internete? Chudak tvoje dieta, vazne jej nezavidim. Ani ten prekliaty naramok na ruke.

katarinamarkova
29. okt 2014

@mishka27 naramok dole!
ak to ma len na tom jednom mieste a nikde inde na tele, napr. na druhej ruke, trupe, nohach atd....ak to je vyslovene len na tomto mieste,tak su to stipance....
ak to je alergia na nieco, al. nejaky virus tak nebudu len na jednej ruke 🙂
z coho si usudila, ze dostipanie to nie je??

mishka27
autor
29. okt 2014

@lyzzy preboha este kolko krat to mam napisat ze tak len posobi natej fotke kedzze jej drzim rucku ako drzim a tlacim jej nato....

renkita
29. okt 2014

moja mala mala podobne, mala alergiu na med a po niekolkych dnoch zmizlo, ona mala na tvaricke a na ruke 😉 😉

zita19
29. okt 2014

@mishka27 tak pozri sa, na medicinsky vzdelaného jedinca tu asi nenarazis. Podla mna to su rozskrabane stipance, do ktorých sa zaniesla infekcia.
A je mi luto, podla mna by bol vacsi problem ten (ne)zarezavajuci sa náramok (ktory zjavne nefunguje, ked sa jej zle pupaky narobili) ako par stipancov.

ocko78
29. okt 2014

Hmmm myslim ze v tom pripade je tato otazka adresovana v prvom rade detskej lekarke....

lyzzy
29. okt 2014

@mishka27.... Ty nepocuvas nás!...keď to má len tam tak sú to stipance.

mishka27
autor
29. okt 2014

@maslenka47 kedy aom napisala ze viem vsetko najlepsie .Pytam si radu ohladom pupacikov ktore nieau stipance.ked maju na vrcholcekoch biele konce. co riesite? nechapem.ak si chcete ripat ripte inde!

lyzzy
29. okt 2014

@zita19.... Zas si mimo..starnes už😉.....červená je proti urieknutiu

lyzzy
29. okt 2014

@mishka27.... A toto ti povedal kto?...že s bielym navrchu nie sú stipance?

zita19
29. okt 2014

@mishka27 biele zhnisane vrcholceky hovoria o tom, ze to hnisa a je tam infekcia. Vyrazky mozu byt rozneho povodu, infekciu si tam asi zaniesla pri skrabani.
Co ti este mame napisat?

ivia25
29. okt 2014

@mishka27 su to štipance

maslenka47
29. okt 2014

@mishka27 ;)
"nie som predsa blba preboha
Dnes o 21:22 "

Tvoje reakcie na prispevky, s ktorymi nesuhlasis, maju tiez svoju vypovednu hodnotu. Bohuzial nie v tvoj prospech. Na fotke to vyzera ako stipance, end of story.

zita19
29. okt 2014

@lyzzy aha... Ja som myslela, ze to ma chranit proti vsetkemu. Od jedovatej sliny zavistlivej susedy az po nenazrate komare... 😀 😀 😀 No ale v týchto veciach mimo. Ja pouzivam ine metody. Zavistlivu susedu zrusim ustne a proti komarom mam sietky... 😖

mishka27
autor
29. okt 2014

@zita19 ZIADNY PROBLEM ZO ZAREZAVAJUCIM NARAMKOM NIEJE PRETOZE SA NEZAREZAVA..nie som padnuta na hlavu aby som svojej dcere nehala zarezavat naramok do rucky je posuvateny a velkoatne nastavitelny..
Dakujem vam vsetkym velmi pekne.zato co ste tu zomna spravily.Prajem vam pekny vecer

lyzzy
29. okt 2014

@zita19...... Ja mám tiež hubu nevymachanu a biolit Kids.😉

lyzzy
29. okt 2014

@mishka27... Vieš čo?Vys.r sa na to.Malej supni fenistil kvapky aby ju to nesvrbelo a sebe supni dačo sladké na nervy.Lebo prídeš kvôli stipancom o nervy.

zita19
29. okt 2014

@mishka27 co si cakala, ze ti napiseme? Ze ma lepru alebo co? Podla nas su to stipance. Podla teba nie. Takze ked vies, ze to nie su stipance musis vediet co jedla, kde a s kym bola? Ci to je potravinova alergia, reakcia na zvieraciu srst, precitlivelost na sampon alebo ste chytili kiahne...

simaha
29. okt 2014

@mishka27 Moze to byt aj alergia. Ma to len na rukach? Moj maly mal take ale z nejakej infekcie. Najprv sa mu urobili na rukach potom na nohách.Po dvoch dnoch sa mu urobili pluzgieriky medzi prstami na nohách potom aj na rukach.Po tyzdni sa mu vysypal cely chrbat. Dr. vôbec nevedela co to je. Povedala mi ze su to potnicky

mata2
29. okt 2014

@mishka27 ma ich len na rucicke,ci aj inde?je v nich akoby tekutina a su tvrde na dotyk?moje minidvojky mali nieco podobne,bola som s nimi na koznom,dostali na to masticku.dr povedala ze tie vyrazky sa zvyknu objavovat v case,ked detom idu zuby a maju znizenu imunitu...vyhodia sa vecsinou na ruckach a lickach

mata128
29. okt 2014

@mata2 to je zlate, "minidvojky" 😉