Z čoho sú tieto vyrážky na ručičke?

mishka27
29. okt 2014

Ahojte,mamicky prosim vas neviete mi povedat z coho alebo co au tieto pupaciky ktore som dnes vecer objavila malej na jednej rucicke.(dostipanie to nieje)
Dakujem

marika_btt
3. júl 2015

@jana_eyre vďaka 🙂

lilien1914
29. júl 2015

aj nam sa dnes podobne urobili, jednu ma na pravej ruke, jednu na lavej, jednu na pravej nohe, a na brusku jednu...netusim co to moze byt, isli mu zubky, mal horucky, boli sme na 11mesacnom ocovani, boli velke horucavy....netusim z coho su ☹

unique26
30. júl 2015

to bude nejaká alergická reakcia, svrbi ju to ? ak hej, skúsila by som fenistil gél, alebo tea tree krem, ten nam zabera perfektne, zmierňuje svrbenie, je prírodny a každú alergickú záležitosť nám porieši, držte sa 🙂

laurika25
9. sep 2015

@mishka27 ahoj..viem,ze je to ️️uz starsia tema ale nam sa urobili minuly tyzden 3 take vyrazky tvrde s tekutinou a myslela som si,ze asi komar..ale dnes opat vystupili 3 vyrazky a vacsie ,tvrdsie a presne ma tom istom mieste.Prosim ta,opakovalo sa to rate u vas?Rozmyslam,ci to neni alergia na jedlo..

mishka27
autor
9. sep 2015

@laurika25 ahoj nie uz sa to u nas viac neopakovalo ..a nezacinaju vam kiahne?ked pises ze su vodnate?

mishka27
autor
9. sep 2015

@laurika25 vlastne nikdy mi nebolo jednoznacne vysveylene odkial sato vzalo... . A uz sa to nikdy neopakovala.. radsej treba zajst k dr pokial sa vam da

zebrickaa
1. máj 2016

@mishka27 ahoj prosim ta a kolko ste mali tie pupaciky? lebo nsej malej sa urobili take iste tri na nozicke a zacina to miznut ale uz to tam ma aj dva tyzdne...mudr som to spominala ale nevedela mi konkretne povedat...pytala sa ci sme neboli pri nejakom zvierati ze by to mohlo byt z parazita ale neboli sme... :(

mishka27
autor
2. máj 2016

@zebrickaa ahoj,ako to prislo tak to aj odišlo...bolo to par dni...doteraz meviem.z coho.. neboj zmizne to a bude ok 😊

zebrickaa
3. máj 2016

@mishka27 ok u nas to je uz vyse 2t sle mizne to postupne tak uz nech je to prec 🙂

alicekborni
26. jan 2017

Ja mam problem z malim teraz ma podobne vyrazki na tele na urcitich miestach ruki krize krk a tiez sme nevedeli co to je isli sme lekarke ktora povedala ze to je z cokolady a z citr.plodou dala nam na to fenistil a sudokrem liecba trvala dva tizne a nepomohlo to tak ideme zajtra koznemu stale neviem co stim

alicekborni
26. jan 2017

Ahotjte mam 3rocneho syna vecer ked ho davam spat a rano sa zobudi tak na urcitich miestach sa mu cez noc spravia vyrazki take male cervenkave ale len na urcitich miestach ruki ,chrbat, krize, lakte ,celo .isli sme lekarke povedala ze to je z cokoladi a z citrus.plodou ze nic take nesmie.liecba trvala dva tizne dala nam na to sudokream a fenistil a nepomohlo to .zajtra nam dala papier koznemu mate niekto taki problem? co to moze byt?som zufala z toho uz dakujem za pomoc.