Žaba v ústach

ivulik91
14. sep 2012

Ahojte žienky, neviete mi poradiť čo je dobre na žabu? Už ju má druhý krát, prvý krat jej dala dr nejaky prášok na tri dni ...to jej zmyzlo a už to má zas..ďakujem za odpovede 🙂

katkas1
14. sep 2012

fialovu vodicku

liz_lemon
14. sep 2012

@ivulik91 v nemocnici ako prevenciu davaju detom Candibene ako zarobenu vodicku, s ktorou sa 3x denne vytieraju usta pred jedlom

ivkake
14. sep 2012

Ahoj no tak nam to teraz skoncilo 🙂 nam pomohlo BETADINE a fakt hned sa to zacalo hojit tak vela stastia ma to neprijemnu chut ale rychlo to pomaha

sendy182
14. sep 2012

@ivulik91 preventívne vytierať plienočkou genicianovú violet................nizoral ti dá doktorka..........

157misicka
14. sep 2012

@ivulik91 v ziadnom pripade sa uz nedava ta fialova vodickaa, tak urcite ju nekupuj pokial viem je karcinogenna..takze znova k doktorke skus a nasmu dala na to nejaku ona vodicku priamo u nej a bol pokoj, a je dobre kedze sa to vracia cistou plienkou alebo vreckovkou vytierat ustocka po papani a najma vecer a ak kojis tak nepapaj sladkosti aspon nam to takto zabralo aby sa nam to uz nevracalo drzim palceky

dankapap
15. sep 2012

ahoj-ja davam ruzovu vodicku-medik-vytierat s gazou na palci-a poriadne to dat dole ide to fajn a fialova vodicka-ze vraj drazdi sliznicu-ale nam medik pomohol