Začervenané pohlavné orgány u chlapca

ingridka2708
27. nov 2012

Mile mamicky poradte mi.moj maly ma problem so zacervenanymi vajkami.nepomaha nam ani sudokrem ani imazol ani dokonca pitiol.prebalujem ho kazde dve hodiny a nepomaha stale chodi a trha sa za plienku asi ho to svrbi.uz neviem co mu mam na to dat.nasa pani doktrorka tvrdi ze ho neprebalujem casto a ze to ma zapareninu no moj laicky rozum hovori ze to zaparenina nieje.dakujem za rady

lilu74
8. aug 2016

casto prebalovat, umyvat vlaznou vodou, pokial sa da nechat ritulu vetrat a natierat - ja som bola spokojna s bepanthenom extra - hydratuje krasne a vytvara akokeby ochranny filter - skus ten, verim, ze malinkemu pomoze🙂 ja nan nedam dopustit 😉

babatkoo
28. sep 2016

Vcera som riesila flaky na vajkach s detskou lekarkou. Odporucila imazol 3x denne a na noc holtov krem. Snad nam to zaberie

lilu74
30. nov 2016

My sme holtov skusali - nezabral a neskutocne bol smradlavy- to by nevadilo kebyze ucinkuje😐ostala som pri bepanthene care, ktory malemu pomohol.

viktoria0511
8. júl 2018

Ema13 ako ste to.nakoniec vyriešili? My nemáme vyrážky, len červené miesta na mieskoch ktoré niekedy zmiznú a je to len také ružové a zas sa potom objavia. Maleho to srbi, neviem už čo s tym

mitama
20. nov 2019

@viktoria0511 ahoj, my riešime to iste teraz. Mohla by si mi poradit či Vám vtedy pomohlo na červene vajka? Ďakujem