Zachádzanie deti pri plači

usmiata4
13. sep 2013

Ahojte maminy,prosím vás je tu niekto kto má skúsenosti so zachádzaním sa detí pri plači?Pretože môj 20 mesačný syn to máva občas od narodenia (po pár fuknutí sa chytil) ,,ale dnes to bol extrém,nenadýchol sa,omodrel a bol pár sekúnd bez vedomia :( mám veľké obavy

simisi
13. sep 2013

@usmiata4 obe moje dcerky sa mi zachadzali,je to velmi neprijemne,ale nic sa mu nestane.....ma 20 mesiacov,uz by to nemalo dlho trvat,kym to prejde..

5katarina7
13. sep 2013

@usmiata4 aj moja to robí a tiež sa mi včera po dvoch fúknutiach ledva chytila veľmi som sa naľakala 😒 @simisi naozaj to nie je nebezpečné?

simisi
13. sep 2013

@5katarina7 naozaj nie,je to len afektivny plac,odporuca sa fuknut ci ovlazit vodou,dietatko sa nadychne 😉

5katarina7
13. sep 2013

@simisi len ja sa vždy tak zľaknem,keď to robí.A teraz sa učí chodiť raz dva sa buchne aj keď som stále pri nej a hneď začne tak vrieskať,už sa bojím dopredu...

usmiata4
autor
14. sep 2013

@simisi ďakujem pekne za odpoveď 🙂 ja viem, že keď sa zájde a fúknem do neho a nadýchne sa tak sa mu nič nestane, ale mala som obavy z toho včerajšku, keď sa po 2 fúknutiach nechytil a zrazu zamdlel a zostal celý modrý :( to bol ten najhorší pocit...až po pár sekundách ako som mu dala ústami

usmiata4
autor
14. sep 2013

@simisi ďakujem pekne za odpoveď 🙂 ja viem, že keď sa zájde a fúknem do neho a nadýchne sa tak sa mu nič nestane, ale mala som obavy z toho včerajšku, keď sa po 2 fúknutiach nechytil a zrazu zamdlel a zostal celý modrý :( to bol ten najhorší pocit...až po pár sekundách ako som s ním potriasla a dala mu cez pusu vzduch sa nadýchol a prebral sa...

simisi
14. sep 2013

@usmiata4 viem aky to bol pocit,mala mi to spravila toto leto,po pade z bicyklika/2.5roka/,mala som ju na rukach,hlava jej padala,uplne ako handrova babika,cela modra,pery fialove,ina panika ma chytala,ale nadychla sa pekne sama..je to neprijemne,veeelmi neprijemne...skus sa na to spytat pediatricky 😉

lolusik
14. sep 2013

Ahojte, aj my sme mali tento problem. Prve dieta a hned nieco taketo, bolo to hrozne. Takisto modravela a stavalo sa nam to dost casto, takmer vzdy, ked plakala. Bola som nestastna, malokto to poznal a kazdy na nu s hrozou pozeral, iba ja som musela ratovat :/ Teraz ma mala 16 mesiacov a nastastie sa to uz nedeje, iba obcas, ked sa moc buchne (ale naozaj velmi silno), aj to uz neomodrie, len chvilu nevie lapit dych. Takze len trpezlivost, dost som o tom citala, aj to konzultovala s pediatrickou a nemalo by sa nic vazne stat, ani ked dieta na chvilu strati vedomie. Vraj to je vzdy bez nasledkov... 😉