Zachvat u 1,5-ročného

martinaondrej
13. okt 2022

Dobrý deň.
Idem si po radu. Nechápem čo to môže byť.

Syn mi ochorel a mal vysoké horúčky. Asi 2 dní. Potom to utichlo a ostal mu, len kašeľ a šuplík.
Lenže začal dostávať záchvaty. No neskutočne niečo.
Dám ho do postieľky, zachvat. Ôk pochopila som, ze spat asi nechce. Tak dám ho o hodinu neskôr, zas zachvat. Taky zachvat dostal cestou, ked som ho prenasala, ale potom som ho uložila a uz sa ukludnil.
Potom v noci sa mi zobudí na mlieko. Zas zachvat. On dokáže plakať tak chraplavo, ze toto plač nie je. Akoby mal ľútosť a hnev zároveň. Ale nechápem prečo. Pre všetko sa jedu je. Mam ho na rukách a ako si idem sadnúť, tak zachvat. Niekedy ho nedokážem dat ani na ruky, tak uteká a medzi dverami ma zachvat a tam stojí. Niekto sa priblíži a je to horšie. Zas na druhú stranu, ked sa nepriblizim, tak tiež je zle :D
Aj s jedlom to tiež keď ho prebalujem, ked mu nedovolím niečo, ked ma pit čaj. Ale takýto nebol, len posledne 3 dni mi taky ostal.

Nemôže to mat náhodou z posledných zubov alebo aj z tej choroby. ? Normálne potrebujem poradiť. No nervózna som z toho. Ďakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianarem
13. okt 2022

@martinaondrej Moze byt to obdobie vzdoru umocnene chorobou. Kvoli chorobe sa neciti dobre, je v nepohode a tak ho lahko nieco rozhodi. Moze byt aj zle vyspaty kvoli soplom alebo kaslu.

lubhomira
13. okt 2022

@martinaondrej Začínajúci vzdor, momentálne to máme doma tiež 😁

jana_eyre_2
13. okt 2022

Tak nikto sa necíti super keď je chorý.. a deti dávajú najavo nepohodu revom a vzdorom.. keď vyzdravie, opat bude taký ako predtým..

bibiqa
13. okt 2022

@martinaondrej syn to robieval v tomto veku pri chorobe lebo ho strasne rozčuľoval plný nos a ked mal ležať bolo mu horšie

deti95060810
13. okt 2022

poznám... a tak rýchlo to neprejde...

ewka9
13. okt 2022

Môže to byť aj začínajúci vzdor, ale skôr by som to pripísala chorobe..aj moj anjel sa pri chorobe zmenil o 180 stupňov až som nechápala a po chorobe zasa zmena k lepšiemu 🙂zober si aký nervny vie byť pri chorobe aj dospelý človek, a čo čakať od tak malého dieťaťa, ktoré si inak ako krikom a plačom uľaviť nevie..takto dáva najavo svoju nepohodu..držte sa