Záchvaty hnevu 1,5 ročnej dcérky

alexandra1104
15. sep 2014

Ahojte potrebujem poradit moja skoro rok a pol rocna dcera chyta strasne zachvaty nervou vtedy len vsetko roztrhat a robit vsetko slaha o zem nedycha od nervou podskakuje hadze sa o zem..poradte mi prosim nieco

lenka_21
15. sep 2014

@alexandra1104 BLAHOZELAM!!!! Mas uplne zdrave dietatko. Zadaj si tu do vyhladavaca Obdobie vzdoru, alebo do guuglu a najdes dobre clanky 🙂 😉 🙂 Treba len vydrzat, raz to prejde....

loknicka
15. sep 2014

U nas to uz tiez pomaly zacina. Mame 13 mesiacov

kamajka
15. sep 2014

Moj ma 4,este to nepreslo:D

andrejka021
15. sep 2014

na moju dcérku platilo v tej chvíli a doteraz platí - to už má 5 rokov, keď sa rozčúli, len prídem k nej a poviem hlavne kludne, že ju lúbim a už sa objímame a je klud. ale na kazde dieta plati nieco ine. ja som si kupila knihu 5 jazykov lasky pre deti. Mala by si to každá mama prečítať aj viackrát.

ivanapetrasova
15. sep 2014

Skus sa vcitit do jej koze, mne to velmi pomaha v takych chvilach. Je este mala, nevie zlvadat emocie, vsetko chce skusit, vela veci sa jej este nepodari, nerozumie preco a je z toho na nervy... no nic ine ako zakricat a hodit o zem nevie. To je akoby si si ty v duchu zanadavala vtedy ked to potrebujes 🙂 hlavne kludne, v pokoji vysvetlovat, uisti ju ze jej rozumies a pomoct jej zvladnut ten hnev. Tiez mam obcas nervy v kybli, ale vzdy si poviem, ze ja som tu preto aby som svojmu dietatu pomohla zvladnut taketo chvile. Lebo ako som dakde citala - ked je dieta "dobre" tak ho zvladne a ma rad kazdy, vyzvou je mat ho rada a zvladnut ked je "zle". Neboj, mas uplne normalnu babu, ktora spoznava svet a reaguje tak ako nalezi jej veku 🙂

babatenko
15. sep 2014

@alexandra1104 tu skutocne neexistuje vseobecna rada
Niekde plati objimanie, bozkavanie, u nas neplatilo. Ked som si k nej kvokla, dostala som facku cez celu tvar 😀
Treba byt za kazdych okolonosti pokojny, dieta nebit, nekricat, proste to ustat. Ja som sa snazila ju niecim uputat, odvratit pozornost. Trvalo to asi mesiac. A hadzala sa na zem vsade. Doma, v obchode, na namesti, na ihrisku. Hystericky pri tom plakala a ako vravim, ked som ju chcela objat, este som aj schytala
Ale rychlo tp preslo a zas mam krasne usmiate dievcatko 😵