Zápal a výtok u dcéry. Postačí výplach z dubovej kôry?

vlasa
2. jún 2008

mamicky,mali ste to uz?moja mala ma rok a ma zapalenu susku a vytok.neprechadza nam to,mame sa len mocit v dubovej kore a robit vyplachy ☹

luciar79
2. jún 2008

ahoj vlasa, to ti poradila detská alebo detský gynekológ? tie vyplachy sa mi zdajú byť trochu sila na tak malé dieťa.

junovka
2. jún 2008

vlasa, ked ja mam problem podobneho charakteru, tak praktizujem sed.kupele v alchemilke zltozelenej.To ti poradila gandoska, alebo pediatricka??Skus jej urobit sed.kupel taky ako som ti napisala, ale slabsi vylu, alebo ja si robim dost silny 😉

vlasa
autor
3. jún 2008

to mi poradila pediatricka,ale vraj jej to prejde a stale nic.mam pocit,ze je to len horsie a horsie ☹ ☹ ☹ ☹

junovka
3. jún 2008

vlasa, cim skor sa pytaj na gyndu, alebo vyskusaj to co som pisala vyssie 😒 ...chuda male ☹ ...uz odteraz ☹ drzim vam palceky, potom sa mi vlasa ozvi 😉 budem cakat 🙂

dadulka19
3. jún 2008

vlasa,moja mala tiež niečo podobné.Ja som s ňou išla rovno môjmu gyndošovi.Spravil jej výter(papiere napísal na mňa)a už si nepamätám presne,čo jej dal,ale zabralo to hneĎ.Je to nepríjemné pre ženu,a nie ešte také malé diečatko.Nečakaj,nech sa jej to nerozšíri aj do vnútra,môže tam mať pleseň,alebo hocičo a potom sa to bude horšie liečiť 😔

dadulka19
3. jún 2008

inak,čo sa týka týchto vecí,pediatričku by som zďaleka obišla 😒

luciar79
3. jún 2008

tiež si myslím že pediatrička neni tá správna na toto.výplach je záťaž aj pre ženu nie to ešte pre dieťa.a nemá sa robíť často.môže to byť len nejaká kvasinka, dostane mastičku a je po problémoch.dubová kôra to určite nespraví.

junovka
3. jún 2008

teraz ma vlasa napadlo, ak mas doma Candibene krem, tak jej pisulku natieraj po kazdom prebaleni a radsej chod rovno na gyndu 😉

vlasa
autor
3. jún 2008

dik baby,uz sme objednani detskej gyndoske na piatok,tak snad nam pomoze 😅 potom dam vediet,ako sme dopadli.uz mi z toho sibe,stale mame nieco,ale vzdy si poviem,ze su na tom aj horsie 😖