• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zápal očných spojiviek, soplík, kýchanie - alergia?

26. apríla 2009 
Ahoj,
mám dvoj ročnú dcérku ktorej zistili zápal očných spojiviek a taktiež vela kýcha a má taký vodový soplík. Má zdurenú nosovú sliznicu velmi. Dokina hovorila, že je velká pravdepodobnosť, že má alergiu. U alergologa som zatial nebola. Ja by som rada vedela či máte niekto podobné problémy s cca 2 ročným dieťaťom a ako to riešite. Chodíte alergologovi? Aké vyšetrenia vám robí? Berie dieťatko nejaké lieky alebo len kvapky do nošteka, očiek? Nám dali tobradex kvapky do očiek.
16. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj my sme mali zapal ocnych spojiviek asi trikrat...zacalo to ked mal polroka maslela som ze ma niaky prievan alebo tak...medzitym sa dostavili sopliky...boli sme u ocnej myslela ze moze mat upchate slzne kanaliky...tak mu to pozerala to bolo v poriadku povedala ze je to zapal ocnych spojiviek...mal to aj neskor este 2 krat ale sopliky uz nemal...doktorka povedala ze to moze byt aj tym ak si dieta casto brhli ocka, alebo aj z toho ked je nieco vo vzduchu...myslim ze alergia by to nemala byt, zevraj do 3 rokov je malo pravdepodobne zistit alergiu u dietata...aj ocna mi to povedala..lieky nemal ziadne...torbadex sme nemali...mali sme niake ine kvapky s antibiotickym ucinkom..a ked mal aj hnis tak som mu to pravidelne umyvala mokrym tamponom...nastastie doteraz sa nic podobne neobjavilo....a torbadex je na zapal ocnych spojiviek...nevie mja sa moc nevyznam , poznma to lebo ich ma manzel doma je po operacii oka laserom tak som mu ich davala
26. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok