Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zaťažený žalúdok po Nutrilone

kamanima
26. nov 2014

môže mať 8 m. dieťa zaťažený žalúdok po nutrilone? odkedy som prestala dojčiť a malá začala piť nutrilon, odmieta mi jednak akékoľvek iné potraviny, zeleninu, obilniny, všetko, čo predtým od 6. m. bežne jedla a stále sa jej grgá. máte skúsenosť? je vhodné prejsť na iné umelé mlieko? nutrilon mi v lekárni odporučili ako najkvalitnejší

luciarobi
26. nov 2014

Mojej znamej synovi, cca v rovnakom veku, sa tiež stále a dosť dlho grgalo po umelom mlieku, doktorka jej predpisala antirefluxne a postupne to preslo.. Bol aj na testy a prišli mu aj na reflux, jemu občas aj cyslo trosicku mliecka, ale hlavne veľmi dlho grgal po vypiti... 😊 Ona si potom vsimla, že aj po určitých potravinach, pamatam si, že kukuričné chrumky, ale to už bolo asi 3/4 roka dozadu, tak už si moc nepamatam 🙂

evitka83
26. nov 2014

@kamanima ja som musela malej menit nutrilon, kee mala par tyzdnov, lebo jej z toho bolo zle. Presli sme na hipp ha a zo dna na den bol pokoj

lucylla26
8. dec 2014

Našej, dnes už 6 ročnej dcére, Nutrilon tiež nerobil dobre. Stále po ňom odrgávala, plakala. Prešli sme na Bebu, aj to bolo zlé. Nakoniec to vyriešilo mlieko France.... neviem už celý názov .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli