Zdravotná poisťovňa pre dieťa

gina13
26. júl 2019

Potrebujem radu, ktorá poisťovňa je výhodnejšia Union alebo Dôvera? Neviem sa rozhodnúť kam prihlásim drobca, ktorý sa mi čoskoro narodí. Ak máte skúsenosti, rada si nechám poradiť. Ďakujem.

pininka1
26. júl 2019

Ja som dala malú do dôvery, aj keď sme boli všetci vo všeobecnej, nakoniec som aj seba aj ostatné deti tam prehlásila a som spokojná.

gina13
autor
26. júl 2019

@pininka1 ja sa neviem rozhodnúť, pretože ja som v Unione, priateľ vo Dôvere a čo som si zisťovala, obe poisťovne poskytuju preplatky za lieky a ďalšie “výhody”, preto sa pýtam, či tu náhodou niekto nemá skúsenosť s aj aj, čo sa mi viac oplatí 🙂 ale ďakujem Vám pekne.

evittam
26. júl 2019

@gina13 Zalezi len od toho s akými poisťovňami maju zmluvy vasi lekári. My sme všetci vo VSZP. Max.spokojnost.

michelle567
26. júl 2019

My dôvera a spokojnosť. Pozrite si čo sa vám oplatí vo vašom okolí. Napr nasa nemocnica je svet zdravia dotuje ju aj dôvera...keď som bola s malým ako sprievod v nemocnici tak ako poistenci dôvery sme za nadštandard izbu platili 10€ na noc namiesto 20.

gina13
autor
26. júl 2019

@evittam práveže aj aj 🙂

gina13
autor
26. júl 2019

@michelle567 skúsim sa na to pozrieť. Ďakujem veľmi pekne 🙂

marguay
26. júl 2019

My sme vsetci v dovere a ideme do unionu po x rokoch. Union ma lepsie vyhody napr preplaca nieco na detske plavanie dovera nic. Chodime na dentalnu hygienu a dovera ma prisne podmienky, union lepsie na preplacanie. Celkovo je union vyhodnejsi.

gina13
autor
26. júl 2019

@marguay ved práve, že mi príde, že majú viac výhod ako v dôvere .. popravde ja som bola s unionom doteraz spokojná a ako som otehotnela, tak má začal kolega v práci presviedčať, že dôvera je lepšia, že majú veľa výhod čo sa týka detičiek a tak (robí pre dôveru poistky, zháňa nových klientov) .. tak som si nebola istá, či chce pomôcť sebe alebo mne :D

michelle567
27. júl 2019

A tak aj dôvera preplati dentálnu. Prepláca ročne 4x25€ a je na tebe či to pouzijes na ošetrenie u zubára alebo dentálnu 🙂 a nie sú prisne podmienky, v mobile mám aplikáciu tam odfotim bloček, zopár údajov číslo účtu a je to :D ak ale nemáš nejaké dôvody meniť a len kolega ta pokúša tak by som nemenila a dieťa prihlásila tam kde máš ty

michelle567
27. júl 2019

Len tých 4x25 bolo pre poistencov čo sú už vyše roka poistení. Tí čo vstúpili do poisťovne len minulý rok majú od januara len 2x25€ a myslím že ty by si do konca tohto roka nemala ani na to nárok. Ale to ti neviem isto povedať

livia341
27. júl 2019

@gina13 za slobodna som bola vo všeobecnej aj manžel, ako sme sa brali a zalozili rodinku 2 deti tak sme sa prehlásili do unionu. Ja vidím rozdiel v tom, že keď sme chodili na liečenie zo starším dieťaťom tak Unión nám vždy schválili čo všeobecná nie,že si sa musela odvolať to viem z počutia.
Výhody v unione sú, že preplácaju lieky, zubara alebo dentalnu hygienu, plavecký kurz. Požičiavajú monitor dychu. A dokonca sme si dali poistenie na auto vyšlo nám lacnejšie, lebo sme boli v drahej kooperative. A na vašom mieste, keď ste v unione tak prihláste aj tam dieta či manžela. Aby ste boli celá rodinka pokope a výhoda je v tom dobrá, ze v prípade dovolenky mate oveľa lacné cestovné poistenie.

bobricek1979
27. júl 2019

@gina13 taktiež Všeobecná všetci a spoko

lula313
27. júl 2019

@gina13 asi by som išla do unionu. Požičiavajú monitor dychu a babam ho nechali rok. Mne volali hneď po 6 mesiacoch z Dôvery, že ako som si ho dovolila nepriniest, veď na neho čakajú dalsi pacienti. Úplne má nasrali, lebo majú prachy, aby kúpili dalších 50 monitorov a nie je to moja starost, keď nikde som nepodpisovala, že ho do toho a toho dňa musím vratit

gina13
autor
27. júl 2019

Ďakujem Vám pekne baby, ja už v Unione som odmalička, tak tam prihlásim aj drobca až sa narodí, nejdem si to zbytočne komplikovať. 🙂

marguay
27. júl 2019

@michelle567 preplaca, ale len zmluvnym dent hygienikom spravenu. Ja nemam zmluvnu a chodim k nej 10 rokov a kvoli dovere nehodlam menit

mary_enka
20. jún 2021

ak stále rozmýšľate nad zmenou a rozhodli by ste sa pre VšZP, tak rada pomôžem/ povysvetlujem ☺️ teraz máme omnoho viac benefitov , ako minulý rok

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mary_enka
22. jún 2021

@att123
u nás vo VšZP by ste momentálne mohli čerpať omnoho viac benefitov kľudne napíšte pre viac info ☺️