• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zelená stolica u 2 ročného. Stretli ste sa s tým?

31. decembra 2016 
stretlli ste sa u dvojrocneho dietata so zelenou stolicou?Nejedol nic co by mu mohlo zafarbit do zelena,neviete mi poradit?
8. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprechádzala si na nové mlieko?
8. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holubok, moja Nely mava obcas zelene stolice.Najprv, mi bolo povedane, ze je to normalne, potom, ze je to od prerezavania sa zubkov , az nakoniec nam zistili nejaky bacil v konecniku, ktory liecime uz 3 mesiace probiotikmi.Inak, som aj citala, ze zelena stolica moze byt nasledkom aj alergie na BKM :frowning2:
8. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
uz dva dni mal zas normalnu,ale dnes zas tak do zelena,asi radsej pojdeme v utorok k doktorke,pre istotu ci to nieje nejaky bacil.dakujem
11. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem temu, lebo mam s nasou 2,5 rocnou dcerkou rovnaky problem...v poslednom case ma obcas taku redsiu stolicu do zelena...mate s tym niekto skusenost u takychto vacsich deticiek, ktore uz nepiju umele mliecko?
14. okt 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holubok prosim ta, ako ste vtedy dopadli s tou zelenou stolicou, ked si zakladala tento rpispevok? prisli vam na nieco alebo je to normalne, ze ma dieta obcas zelenu stolicu? dakujem....
19. nov 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisiska moja dcerka ma tiez 2,5 a dnes mala tiez zelenu stolicu....aj mna by zaujimalo, ze ak ste boli u lekara, co vam povedal....
23. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jujlucka pokial ma stolicu zelenu iba jeden den, tak to je ok, moze byt zo stravy...my sme nic moc neporiesili u dr., lebo nasa mava aj taku svetlejsiu do zlta...a dr. vravela, ze pokial pribera, nema bolesti bruska, tak neriesi...
27. feb 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den prosim Vas ako to dopadlo stymi stolicami? Preslo to samo od seba moj syn ma 15mesiacov a uz asi 5den ma zelenkavohnedu stolicu idu mu zubky a pije este aj nutrilon rano a vecer scoho by to mohlo byt?
31. dec 2016 o 14:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok